Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves nőként miért vonzódok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves nőként miért vonzódok az akár 20 évvel idősebb férfiakhoz?

Figyelt kérdés

Életem 2 nagy szerelme jóval öregebb volt nálam. Az egyikük 19, a másik 23 évvel.

Egyikükkel sem alakult ki komoly kapcsolatom. A komoly alatt komoly terveket és együttélést értek. Inkább szexen alapultak, de voltak benne érzelmek is. Biztonságban éreztem magamat mellettük; úgy éreztem olyan emberek, akiktől lehet tanulni, akikre felnézhetek. Tényleg értelmes, tanult, intelligens férfiak voltak. Meg biztonságot árasztottak. Ők amolyan apa képek voltak nekem, amellett, hogy máshogy szerettem őket, mint az apámat (akivel egyébként nagyon jó a kapcsolatom, nem őt akarom szerintem pótolni).


Attól az érzéstől eltekintve, amit fent leírtam és megtapasztaltam a kapcsolataimban, kinézetre is a 35-40+ férfiak tetszenek. Persze nem mind, hanem aki jól tartja magát, de látszik rajta, hogy már nem kölyök.


Viszont azt érzem, hogy magamat csapom be azzal, hogy apám korú férfiakkal kezdek. Az egyik szerelmem házas volt, neki a szeretője voltam. A másik pedig egy soha el nem köteleződő típus. Azt is érzem, hogy ez a korosztály nem akar tőlem komolyat. Ami valahol érthető. Én még egyetemen vagyok, nemrég kezdtem dolgozni, otthon élek a szüleimmel. Ők meg már teljesen màs vilàgot élnek. Nem vagyok benne biztos, hogy komolyan vesznek-e. Én nagyon komolyan veszem őket, talán pont azért látom bennük a csodálnivalót, mert a szám alapján felnőtt korom ellenére én egy kicsit még mindig gyerek szerepben vagyok. Lehet, hogy pont emiatt nem akarok egy szintén “gyerek” férfit magam mellé. Nem tudom elmondani, hogy miért, de valahogy nem igényelem a férfi kortársaim közelségét. Nőkkel a saját korosztályomban jó a kapcsolatom, de férfiak terén mindig az idősebbekért voltam oda.


tegnap 21:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

#10


Hát én dolgozom🤷🏼‍♀️. És nem is írtam ilyet, hanem azt, hogy más miatt nézek fel ezekre a férfiakra.

Én csak azt írtam, hogy párban minden könnyebb. De akkor égessünk el máglyán minden nőt és FÉRFIT is, aki úgy költözött el otthonról, hogy párkapcsolata lett.


De megnyugtatlak, nekem se kéne olyan arrogáns állat, aki azonnal aranyásózik a semmire. 🙈 Én a finom, kedves, intelligens férfiakat kedvelem.

tegnap 21:56
 12/16 anonim ***** válasza:
7 30-40 évvel idősebb emberek után érez szexuális vonzalmat...
tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Attól hogy dolgozol még lehetsz aranyásó, nem mindenki tud megélni abból hogy eltartja egy férfi sok aranyásónak muszáj valamit dolgoznia.
tegnap 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#13 az a saját gondjuk.


Én azon az elven vagyunk, hogy mindkét fél adjon bele a közösbe, és dolgozzon is. Ha ez valakinek aranyásó, az már a személyes problémája.

tegnap 22:21
 15/16 anonim ***** válasza:
Daddy issues.
tegnap 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gyerek nem kell, főleg ha még T is gyereknek tartod magad. 38f
tegnap 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!