Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy a korombeli, vagy az idősebb férfiakhoz vonzódom?

Figyelt kérdés

Mielőtt jönnének vele, hogy a kettő között csak a pénz a különbség:🖕🖕🖕🖕


A korombeliek többségében olyan szimpatikus, intelligens, vitális, sportos fiúk, akik mellett pezsgőnek érzem az eltelt időt, illetve tudok szociálisan kapcsolódni hozzájuk. Ugyanakkor sok dolog hiányzik belőlük, amit eddig 30-asoknál tapasztaltam eddig.

Bennük nagyon szeretem, hogy tudok kapcsolódni a problémáikhoz, a kissé savanyú stílusukhoz, szarkazmusukhoz. Intelligensek, de megfontoltak is. Kicsit, mint egy apakép valahol. Viszont sokszor hülyének/pénzéhesnek gondolnak, ha velük mutatkozom.

Nem igazán tudom eldönteni, melyik korosztállyal lenne jobb ismerkedni. Jómagam 20 éves vagyok egyébként.


2021. nov. 19. 21:06
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%

Figyu.


Majd kiderül, ha valaki felkelti a figyelmed.


Vagy most feltétlen szeretnél kapni egy bélyeget?

2021. nov. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bélyeget nem, talán egyfajta irányvonalat.
2021. nov. 19. 21:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt nem is kell eldönteni.

Fiatal vagy, sodródj még az árral, aztán ha találkozol egy olyan sráccal, aki megfog, hidd el, hogy úgysem a korát fogod nézni.

2021. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a kommenteket!😊
2021. nov. 19. 21:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkoztasson mit gondolnak, magadnak keresel párt nem másoknak.

Ne a korra koncentrálj, hanem hogy jól tudjátok érezni magatokat együtt.

2021. nov. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Teljesen normális az idősebb pasik hajtása, én úgy veszem észre, hogy amióta elmúltam 35, minden második nő érdeklődik, akivel szóba elegyedek. 25 évesen meg teperni kellett mindenkiért.


Hajrá hajrá :)

2021. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig úgy tapasztaltam, azoknak a fiatal lányoknak jönnek be az idősebbek, akik valamilyen hiányt akarnak pótolni. Valamilyen irányító gondoskodó dominanciára várnak, mert hiányzik az életünkből a siker, önbizalom, hit és vágy az irányításra, ami csak az idősebb nők sajátja és tapasztalattal jön.
2021. nov. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Viszont sokszor hülyének/pénzéhesnek gondolnak, ha velük mutatkozom."


Az érdekes, mert én kevés pénzes 30 körüli férfit ismerek, sőt a nagy része kb ugyan olyan anyagi szinte van mint a 20 éves férfiú társaik , tehát akkor ezek szerint csak te ismerkedsz olyannal ..

2021. nov. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8. Ha nem tűnt volna fel, a kérdező valószínűleg egy jónő és jópasikkal ismerkedik korosztálytól függetlenül. A vele egykorú srácokkal kapcsolatban is csak olyanokat írt, hogy "szociális pezsgés" és hasonlók, tehát ott sem a visszafogott srácokkal ismerkedik.


És 30-asként egy férfi vonzóságát a nők szemében már az is definiálja, hogy addigra mit ért el az életben anyagilag 10-15 év alatt. 20-25 évesen még nem elvárás az anyagiak, hanem inkább amiket a kérdező is írt ("szimpatikus, intelligens, vitális, sportos fiúk, akik mellett pezsgőnek érzem az eltelt időt"). Egy 30-asnak is lehetnek ilyen belső tulajdonságai, de már ezek mellett az anyagi helyzete is fontos, az is része a szociális státuszának.

2021. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!