Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves nőként miért vonzódok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves nőként miért vonzódok az akár 20 évvel idősebb férfiakhoz?

Figyelt kérdés

Életem 2 nagy szerelme jóval öregebb volt nálam. Az egyikük 19, a másik 23 évvel.

Egyikükkel sem alakult ki komoly kapcsolatom. A komoly alatt komoly terveket és együttélést értek. Inkább szexen alapultak, de voltak benne érzelmek is. Biztonságban éreztem magamat mellettük; úgy éreztem olyan emberek, akiktől lehet tanulni, akikre felnézhetek. Tényleg értelmes, tanult, intelligens férfiak voltak. Meg biztonságot árasztottak. Ők amolyan apa képek voltak nekem, amellett, hogy máshogy szerettem őket, mint az apámat (akivel egyébként nagyon jó a kapcsolatom, nem őt akarom szerintem pótolni).


Attól az érzéstől eltekintve, amit fent leírtam és megtapasztaltam a kapcsolataimban, kinézetre is a 35-40+ férfiak tetszenek. Persze nem mind, hanem aki jól tartja magát, de látszik rajta, hogy már nem kölyök.


Viszont azt érzem, hogy magamat csapom be azzal, hogy apám korú férfiakkal kezdek. Az egyik szerelmem házas volt, neki a szeretője voltam. A másik pedig egy soha el nem köteleződő típus. Azt is érzem, hogy ez a korosztály nem akar tőlem komolyat. Ami valahol érthető. Én még egyetemen vagyok, nemrég kezdtem dolgozni, otthon élek a szüleimmel. Ők meg már teljesen màs vilàgot élnek. Nem vagyok benne biztos, hogy komolyan vesznek-e. Én nagyon komolyan veszem őket, talán pont azért látom bennük a csodálnivalót, mert a szám alapján felnőtt korom ellenére én egy kicsit még mindig gyerek szerepben vagyok. Lehet, hogy pont emiatt nem akarok egy szintén “gyerek” férfit magam mellé. Nem tudom elmondani, hogy miért, de valahogy nem igényelem a férfi kortársaim közelségét. Nőkkel a saját korosztályomban jó a kapcsolatom, de férfiak terén mindig az idősebbekért voltam oda.


tegnap 21:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Bla bla bla, majd alakul. Nem kell 24 évesen már megtalálni életed szerelmét, először talán kreálj önálló életkörnyezetet.

Azért vonzódsz hozzájuk, mert vonzóak, te is leírtad, hogy mi a szexi.

tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A kapcsolat és az önálló életkörnyezet szerintem nem függ össze. Mellesleg rengeteg olyan nőt ismerek, aki 28-30 éves koráig otthon élt, és onnan ment férjhez, mert egyedül képtelen lett volna otthon teremteni. Bevallom én is az lennék, mert se örökségem, se vagyonos szüleim. Párban könnyebb.
tegnap 21:30
 3/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert azok igazi férfiak.
tegnap 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Javaslatom (Mivel neked nincsen pénzed és lehetőséged az egzisztenciára ami a családhoz kell): Tehetős 30-35 körüli férfi lakással, kocsival, komoly munkával. Mert a 40-esek már tényleg nem fognak komolyat akarni, vagy nagyon nagyon ritka lehet.

De ha találkozol egy vonzó és nem kölyök kinézetű férfivel, aztán kiderül hogy annyi idős mint te, azért nem kell elrohanni.

tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
42%
Gerontofilia a neve...nézz utánna.
tegnap 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#4 Egyébként nem szeretnék családot (gyereket), csak egy párt, aki komolyan vesz.


Egy olyan negyvenes aki már nem akar családot, vagy esetleg van neki, csak már elvált, jobban elnézi, hogy nem szeretnék gyereket, mint egy 30 körüli hapsi, aki pont abban a korban van, hogy családot akarna alapítani.

tegnap 21:42
 7/16 A kérdező kommentje:
#5 utánanéztem. Ez azt állítja, hogy idős emberek(kifejezetten öreg) iránt érzett beteges vonzalom. Én nem a kimondottan idősekre bukok, és betegesnek sem mondanám.
tegnap 21:44
 8/16 anonim ***** válasza:
Akkor válogass a 40-es elváltak vagy szinglik között, de arra azért legyél felkészülve, hogy majd pótmami leszel.
tegnap 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#5


Ez nem gerontofília, mivel a Kérdező nem öregemberekre bukik, hanen csak nála jóval idősebb pasikra.


Attól pedig, hogy valaki jóval idősebb, még nem feltétlenül öreg.

tegnap 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nálam tuti kuka lenne ha kiderülne ez az arányásó mentalitás. 36f
tegnap 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!