Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem annyira hiszek a fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem annyira hiszek a fiú-lány barátságban de a párom igen. Van okom feltekenynek lenni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel évek óta együtt vagyunk. Hűséges típus,soha nem adott nekem okot féltékenységre.

Nekem nincsenek ellenkező nemű barátaim,nem vágyom más nő társaságára, páromnak viszont van néhány fiú barátja ,de nevezzük inkább őket havernak,mert nem beszélnek és találkoznak sűrűn,inkább csak úgy,ha barátnőm a baráti társaságával elmegy valami aktívabb programra és ott összejönnek fiúk - lányok vegyesen.

Ezzel alapvetően nincs is problémám,bízom benne.

Viszont az aggaszt,hogy a barátnőm most vett magának autót, elég jóban lettek az oktatójával,akivel a vizsga óta is néha beszélnek és most felajánlotta neki,hogy gyakorol vele néhányszor a barátnőm autóján, ha gondolja.

Még nem beszéltek meg semmit,csak a barátnőm említette,hogy segítene neki a srác.

Én is mondtam,hogy beülök mellé és gyakoroljunk,de azt mondja,én türelmetlen vagyok vele és ez csak stresszeli,inkább gyakorolna egyedül,vagy olyan személlyel,akinek ez a munkája,amíg meg nem szokja a saját autóját is.

Szerinte ebben nincsen semmi rossz,de engem valahol mégis zavar.

De nem tudom,hogy ebben kinek van igaza,mert szerinte igenis létezik ellenkező nemek között normális haveri kapcsolat,de én meg ebben nem hiszek és nem azért mert a baratnőmben nem bízok,hanem férfitársaimban. Teljesen más,ha baráti társasággal vannak többen,vagy kettesben összezárva. Nem is tudom mennyire normális ilyen viszonyokat ápolni,én nem ismerek olyat,aki így jóban maradt volna akármilyen tanárával.

Ti mit gondoltok?


ma 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Mondd,h vele mesz. Ha visszautasitja a jelenleted,az fura. Vagy menj oda a vegere. Ha csokolva atolelve koszont minden ok. Az a gaz,ha letagad teged.
ma 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
58%
Fiú-lány között nincs barátság. Aki erre azt mondja, hogy nincs baj, azt válaszoljon , hogy az oktató ugyanígy felajánlaná-e egy vele azonos nemű tanítványának oktatást. Aki férfiként/fiúként lányokkal barátkozik csakúgy az a legnagyobb papucs és csicska a Földön.
ma 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%

Sajnálom azt az embert, akinek van (jó esetben) 1 párja, és azonkívül egész életében nincs mellette azonos nemű barát és megszállottan, kontroll mániásként tiltja a párjának is, hogy rajta kívül ránézzen bárkire is. Szerintem ő a legnagyobb lúzer a Földön, nulla önbizalommal.

Kérdező, eddig is kettesben voltak az oktatáson, nem értem a különbséget. Ha további órákra van szüksége, érthető, ha ugyanazzal lenne, aki addig is tanította.

ma 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Nincs olyan, hogy "nem a barátnőmben nem bízok, hanem a férfitársaimban". Te a barátnődben nem bízol. Ha egy nő nem akar semmit az oktatójától, kollégájától, a hentestől, a postástól, a szomszédjától stb, akkor mindegy, hogy a másikban felmerül-e bármi más, mert a nő nemet fog mondani.
ma 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennek a kérdésnek mi köze a fiú-lány barátsághoz? Nem barátkozni fognak, hanem az egyik oktat, a másik vezetni tanul. Nekem vannak ellenkező nemű barátaim is, közeli ismerőseim meg pláne, akiket kedvelek. Semmi köze a kapcsolatunknak a szexhez, mondjuk amúgy sem vagyok egy szexmániás ösztönlény, aki nem tud egyéb kapcsolatokat kiépíteni.
ma 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem,amit mondtok,de ez már nem oktatásnak minősülne. Ezért a barátnőm már nem fizetne,csak mennének pár kört a városban jófejségből. És igen, előtte is kettesben voltak, de akkor még oktatás jelleggel. Az,hogy azóta is érdeklődik a barátnőm felől meg segítséget kínál neki fizetség nélkül,az már nem tanár - diák kapcsolat,hanem inkább haverság. Ezért tettem fel így a kérdést.

Nem akarom őt korlátozni,nem is mondtam neki erre a helyzetre semmi negatívat. Azért fordultam ide,hogy mások hogyan látják a helyzetet. Nekem csak azért furcsa,mert én nem vágyom más nőkkel barátkozni a páromon kívül. Más nézőpontra is kíváncsi lettem volna ezzel kapcsolatban,nemtől függetlenül. Ennyi az egész.

ma 21:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Az oktatók általában meg akarják d.ugni a női tanítványokat, ez köztudott, szóval én sem bíznék benne. Mondd meg egészen nyugodtan, hogy ez a férfi hátsó szándékkal ajánlotta fel a segítségét, mert ingyen, szívességből ezt nem teszi meg senki. Pláne, hogy nem olyan régóta ismerik egymást. Elég naív a barátnőd, hogy ez magától nem esett le neki, vagy téged néz hülyének. Menjen el gyakorolni a bátyjával, az apjával, vagy veled.
ma 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem annak idején mérhetetlenül sokat jelentett, hogy a párom mellettem állt, amikor rádöbbentem, hogy a fiú haver egy piszok disznó. Hitt nekem, hogy nem történt köztünk semmi a másik pasival. (Tényleg nem történt semmi)

Nem tudom a barátnőd hogy gondolja, de én anno komolyan elhittem, hogy mi barátok vagyunk a másik fiúval. Sajnos mást nem nagyon tehetsz, mint türelemmel kivárod, amíg a barátnőd felébred. És bízol benne, hogy a kritikus pillanatban észnél lesz.

Vagy korrepetálhatod a barátnődet vezetésből. Borítékolható, hogy te ki fogsz ábrándulni belőle, milyen béna, ő még kiábrándul belőled, micsoda agresszív p@cs vagy.

ma 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én szívesen segítenék neki,csak azzal jön,hogy korábban nem segítettem neki (jogsi előtt) megmutatni az alap dolgokat. Sokszor kért,hogy félreeső helyen hadd próbálja ki a vezetést,de megmondtam,hogy én nem vagyok oktató és ehhez nekem nem lenne türelmem.

Utólag már belátja,hogy igazam volt és butaság lett volna,de mert összetett dolog a vezetés. Valószínűleg ezért nem szeretne velem gyakorolni, némiképp végülis adtam erre okot. Legszívesebben egyedül szeretne menni, hogy ne mondja meg neki senki,mit csináljon és ne türelmetlenkedjen vele senki, míg bele nem jön. Ezt is megértem. Biztosan ügyesen megy egyébként,mondta,hogy a vizsgán is megdicsérték. Egy dologtól tart csak,hogy nem benzinesen tanult és fél,hogy lefullad majd,stb, ezért szeretne azzal is menni néhány kört míg belejon úgy,hogy ül mellette valaki. Én sajnos sokat távol vagyok ,nem is tudnék menni vele gyakorolgatni, ő meg nagyon be van zsongva. Alig várta már,hogy meglegyen az autója és mehessen. Család sajnos nem jöhet szóba, távol élnek tőlünk nagyon. A barátnőinek meg nincsen még jogosítványuk,így velük nem lenne kisegítve.

ma 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!