Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt baratommal elkezdtünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reni3110 kérdése:

Volt baratommal elkezdtünk találkozgatni,semmi más nemvolt csak szimplán tisztazni akartam a múltat ö rajott hogy van Tinderem egy napja de ugy megsertodott hogy azt gondolta ott keresem a párom pedig egyutt se vagyunk.normalis ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ma 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod a VOLT barátod.

Miért akarsz bármit is tenni??

ma 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi köze hozzá, hogy hol keresed a párod?

Ha rájött, akkor nyilván ő is ott van fent. Neki lehet?


Mit akarsz vele tisztázni, ha vége...? Együtt se vagytok de megsértődik. Nincs kérdésem, miért lett vége.

ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem normális a viselkedése. Be akar korlátozni, már most. Ne hagyd magad.

Én is találkoztam az exemmel (igaz sok éve nem voltunk már együtt), én a házasságomat hevertem ki éppen, ő is más utakon járt. Eszünkbe sem jutott, hogy a másikat bántsuk emiatt, főleg hogy nem párkapcsolat szándékából találkozgattunk, hónapokkal később lett belőle az.

ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja 3-as vagyok. A múltat nem kell tisztázni. Lezárni és kész. Az évek során mindenki változik, mi is teljesen új emberek lettünk. Néha azon poénkodtunk, hogy milyen idióták voltunk akkoriban, de ennyi. Az újrakezdésnek ezért sincs semmi értelme, hiszen akkor minden ott fog elcsesződni, ahol elbuktatok.

Vagy teljesen új emberként álltok a másikhoz, vagy sehogy. Ez egyikőtöknek se megy, legfőképp a srácnak nem.

ma 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!