Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nővel való ismerkedés során...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nővel való ismerkedés során az hátrány ha a férfinak nem igazán van barátja?

Figyelt kérdés
Illetve nem is jár szórakozni.

tegnap 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
"nem igazán" - ne is fogalmazzon ilyen mismásolósan. Szerintem ha valakinek nincs barátja, akkor szociálisan nem lehet túl fejlett, ergo valszeg ezt fogja tapasztalni a partnere is.
tegnap 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Minek barátok én meg azt nem értem?
tegnap 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztm van bőven olyan nő, akit ez nem zavar...
tegnap 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor egyáltalán nincs,régebben voltak haverok de most nincs.Egyébként én se értem minek kellene,hogy legyen.Pláne több barát.
tegnap 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem "kell", csak az egy jele annak, hogy valaki szereti az embereket, szeret kapcsolódni, és képes mély kapcsolódások kialakítására, akikkel támogatni tudják egymást, és szeretnek egymással lenni, mert jó érzés... Ez nem valami kényszer, hanem szociális igény, ellenben ha valaki azt állítja, hogy neki ez nem "kell", hát.. khm. Ja, csak egy kapcsolat kell? Ki fog bukni a lóláb, hogy az se annyira kell majd. Persze megértem én ha hazudod, hogy nem kell, de igazából vágysz rá, csak nem vallod be.
tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nővel való ismerkedés során az hátrány ha a férfinak nincs legalább egy jóképű barátja. Érted, ha te nem jössz be a csajszinak, akkor egyből le is tudjon cserélni.

Arra meg elég ironikus apellálnia egyes nőknek, hogy ha nincs a férfinek barátja, akkor kapcsolatra se lesz majd jó. Miért ne lehetne? Ennyi erővel azt is meg lehetne állapítani, hogy biztos a nőknek valójában az nem tetszik, hogy a férfit nem tudják kitől elszakítani. Ennek a kijelentésnek is kb hasonló logikai alapja lenne. :D

tegnap 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem hazudom,párkapcsolatra vágyom,de barátokra nem.Szerintem arra ott van a család a mély kapcsolódások kialakítására.
tegnap 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!