Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy a csajozásb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy a csajozásban való siker már gyerekkorban eldől?

Figyelt kérdés

A gyerekkor meghatározó az ember életében, és egyre inkább kezdem azt hinni, hogy amit akkor átélt az ember, azok bizonyos formában felnőttként visszajönnek. Nem mondom, hogy minden esetben. Hiszen lehet, hogy egy gyerek alapvetően tehetséges, csak a rossz környezet lehúzza, majd felnőttként kibontakozik, stb. de azért nagyjából ugyanaz az ember, mint gyereknek.


Ha az én gyerekkoromat nézem, akkor azt kell mondjam, hogy szinte ugyanaz a nőkhöz, a csajokhoz való hozzáállásom, mint óvodás koromban. Engem 5-6 évesen már intenzíven érdekeltek a nők, kisbarátnőm is volt az óvodában, ami előrevetítette, hogy később sem maradok csaj nélkül.


ma 13:03
A kérdező szavazást indított:
Elképzelhető.
Nem így van.
Talán így van.
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó alapot ad, ha fiatal korban jó szociális érzéked alakult ki, de nem ezen múlik
ma 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Kisapám én általánosban a legszebb korombéli lányokkal riszáltam a sulibuli parketten. Aztán pont általános végén gimnázium legelején serdülőkorban úgymond elcsúnyultam( ez a gyerekszínészek rémálma), hirtelen nő mindene az egyénnek és mittudomén nem minden arányosan. Nálam az alsó állkapcsom nem úgy nőtt mint kellett volna (rengeteg emberrel történik) és ilyen nemszépfiú fejem lett: kis áll, emiatt meg optikailag nagy orr. Levegőnek néztek, aztán plasztikával megnagyobbíttattam az állcsúcsom(más kérdéseknél írtam már) és ismét insta csajjal vagyok együtt.
ma 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1


Jó kérdés, hogyan alakult ki (valamennyi) szociális érzékem, amikor hitvány apám volt. Talán nagybátyám volt a minta tudat alatt.

ma 13:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy annak nem lesz nehéz dolga, aki ovis korában is olyan önbizalommal rendelkezik és már érdekli az ellenkező nem (vagy horrible dictu a saját neme)... de mondjuk abban az esetben is érheti trauma. De lehet sikeres társkeresésben (nem feltétlen csajozásban, ha neki nem a mennyiség a fontos), aki nem volt ilyen ismerkedős ovis korában. Sok mindenből tud ez összetevődni. Önkritika, önismeret, tudja, hogy kinél van esélye, önfejlesztés, jó szocializáció, jó társaság, szülők, akik nem felejtettek el sem gyerekek, sem tinik lenni.
ma 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a középiskolában látszik meg igazán hogy kinek lesz sikere kinek nem nálunk azok voltak sikerek a nőknél akik vagy helyesek voltak vagy a tanulás helyet is gyúrni jártak. Az hogy valaki jó tanuló volt senkit nem érdekelt de azok nem a menők közül került ki nekem ez a meglátásom.
ma 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy viszonyulsz másokhoz.
ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ismerek egy embert, aki szülők nélkül, nagyon rossz körülmények között nőtt fel.

Alultáplált kis nyegle kölyök volt kb 25-30 éves koráig.

Aztán gondolt egyet, kigyúrta magát, azzal egekbe szökött az egója is (direkt nem önbizalmat írok), és döglenek utána a nők, úgy váltja őket, mint más az alsóneműt.

Az más kérdés, hogy az elfuserált gyerekkora miatt miért nem képes normálisan kötődni valakihez, és csak kihasználja az embereket... De legalább csajmágnes lett, neki ez az öröme most az életben.

ma 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Engem 5-6 évesen már intenzíven érdekeltek a nők, kisbarátnőm is volt az óvodában, ami előrevetítette, hogy később sem maradok csaj nélkül."


Szerintem ez butaság.

ma 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Óvodában eszembe se jutott, hogy léteznek lányok.

Általános iskolában az ilyen titokfüzetben a "mikor akarod az első csókot?" kérdésre azt írtam, hogy 27 évesen.

Általános iskola végéig bziként tartotak számon.

Süleimet soha nem láttam romantikus helyzetben.


Aztán gimiben volt pár barátnőm, volt pár csaj akit le kellett pattintanti, mert épp foglalt voltam, aztán let álalndó kapcsolatom, megházasodtam, gyerekem van, építkezünk.


Szóóóval így ennyiből én nem mondanám, hogy közvelten köze vna hozzá. nyilván a szociális kapcsolatok és értékek számítanak, szerintem ha az embernek vannak barátai az többet jelent, minthogy oviban "csajozott"-e.

ma 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!