Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is úgy látja, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is úgy látja, hogy a kifejezetten ronda külső jellemzően taszító belsőt takar?

Figyelt kérdés

Én azt vettem észre, hogy a csúnya külső jellemzően jóval romlottabb jellemmel párosul.


Egy átlagos vagy jó megjelenésű külső takarhat ilyet is, olyat is, de a csúnyák jellemzően rosszindulatúbbak az átlagnál.


Persze kivétel mindnehol van, ez egy átlagra vonatkozik most.


ma 10:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%

Én azt vettem észre, hogy aki tényleg nagyon csúnya, az inkább az igénytelensége miatt az. Ez pedig általában butasággal társul.

Szerintem inkább a kimagaslóan szép emberek rosszindulatúak inkább, de nyilván egyénfüggő.

ma 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
43%

Ezt hívják holdudvar-hatásnak.

Egy szép emberről egyből azt gondolod, hogy biztos kedves, jó fej, stb.


Magam is észrevettem, hogy társaságban ha egy jóképű pasi mond egy viccet, akkor azon jobban nevetnek. Ha egy nyomi kis gyík teszi ugyanezt, akkor ő lesz az erőltetetten vicceskedő kis lúzer.


Vagy egy top pasi lehet, hogy egy sztriptízbárból jön ki, az ujján egy csipkés bugyit pörgetve, sok nő akkor is bemeséli magának, hogy "jajj, ő biztos egy hűséges típus".

Ha viszont egy randa pasi - lehet bármilyen monogám - környékezi meg őket, akkor jön a "biztos csak szexet akar, pfujj!"


Ugyanez: amikor egy jó nő panaszkodik, hogy "nincs egy normális pashii", akkor körbenyalják, hogy "jujj, drágám, szegénykém, igazad van". Ha egy ronda nő mondja ugyanezt, akkor a háta mögött összesúgnak, hogy "mit képzel ez magáról".


De hát az emberek nagy része már csak ilyen felszínes...

ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Mindenre van példa.


Gondolom azért már láttál te is olyan igazi jó pszichopatát, akiért mindenki odavan, mindenkit lehengerel... Na, ők külsőre mindig nagyon jól néznek ki, ezért is olyan megnyerőek. Aztán mellé a jellem a legsuttyóbb itteni incelek szintjét se éri el.

ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
Egyértelműen nem úgy látom, inkább az előző válaszokat tartom reálisabbnak.
ma 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

A pszichopátia egy betegség, azt ne keverjük ide, bár tény, hogy a magasabb pozíciókban átlagon felüli a reprezentáltságuk.

De én most átlag emberek szintjén gondolkodom.


És 2es értelek, de nnnnem filmekbne illő jelenetekre gondolok, hanem simán 1to1 társkeresésre. Az emberek 99%-a nem figylei meg a sztriptízbárokat és a helyi dizsiben álldogáló gangeket sem. Ismerkedik még egyáltalán valaki ilyen helyen?:D Mm a tiniken kívül

ma 10:43
 6/24 anonim ***** válasza:

5.


Ilyen erővel a ronda emberek kisebbrendűségi érzése is betegség és akkor őket is vond ki a képletből.

ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Most csak egy szűk kört veszek, a munkahelyemet. A magukat annyira csodálatosnak gondoló emberek a legsuttyóbbak. Mindenkit lenéznek, minden nap másik emberről pletykálnak (egymásról is).

A tök átlag emberek átlag ember módjára viselkednek, akik nem olyan szépek, ők sokkal visszahúzódóbbak és tisztelettudóbbak.

ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok: volt idő, amikor én is rondának éreztem magamat, akkor képes voltam megalázkodni, tehát sajnálom az ilyen embereket.
ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert gondolj bele, ronda külsővel az élet minden területén sikertelenebb lehetsz csak. Párkapcsolatok, baráti kapcsolatok, munka frontján is. Nem csodálom, hogy ez az emberek belső világára is kihat.
ma 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Hat aki csúnya az nyilván frusztrált emiatt mint az állat, ezért gonosz lesz
ma 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!