Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha incelnek azt nevezzük, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha incelnek azt nevezzük, aki az incel ideológiákat vallja, akkor hogyan nevezzük azokat a pasikat, akik nem vallják az incel ideológiát, viszont soha nem volt még csajuk, vagy 10-15 éve egyedül vannak, mert nem kellenek egy nőnek sem?

Figyelt kérdés
ma 14:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
19, csakhogy ehhez meg kell ismerni a másikat. Pszichopata? Egy konkrét DSM diagnózist aggatnál valakire civilként?
ma 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Az én megoldásom az lenne, hogy a kérdésben szereplő pasikat is be lehet sorolni az incel kategóriába, hiszen vágynak a szexre, a nőre, de nem tudnak velük romantikus/szexuális kapcsolatot kialakítani. De ők a light-os incelek.


A többiek, akik keményen nyomják a témát, pl. 80/20 szabály, meg a hardcore incelek.

ma 16:56
 23/26 anonim ***** válasza:
De miért akarod tudatni másokkal, hogy nem dugtál még? Ezt válaszold meg, mert nem értem.
ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

22.


Mondjuk én magamat már csak azért sem sorolnám az incelek közé, mert jól meghatározható oka van, hogy miért nem működtek a korábbi kapcsolataim és miért nem akarom újra még megpróbálni sem.


1.Jól funkcionáló autizmus (kb. tudom élni az életem, csak sok dolog nagyon máshogy működik, mint kellene)

2.Borderline-nak az idegesítő fajtája vagyok


Úgy technikailag ér az "incel" szó eredeti jelentése, mert szeretnék szerelmes lenni, meg kapcsolatban élni (olyanban ami szép meg jó is - mert ilyen sosem volt), de ezen személyiségbéli problémáim miatt nem lehetséges. Tudom, elfogadtam, de ettől nem könnyebb. Főleg nem, ha ezen az oldalon jön Asdasd123 nevű felhasználó és leincelez, csak úgy.

ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

#23


Ezt most tőlem kérdezed?

Több barátnőm is volt.

A kérdést tőlem teljesen függetlenül tettem fel, igazából egy ismerősöm ihlette, akit kb. 12 éve láttam utoljára nővel. Azóta senkije nem volt, csak kitalált meséket, hogy neki ilyen/olyan nője van. Kamu csaj profilt csinált a Facebook-on, és azzal jelölte be magát, hogy kapcsolatban van. 😅

ma 17:09
 26/26 anonim ***** válasza:
25, akkor azt kérdezem, miért akarod az ismerősödet megbélyegezni az alapján, hogy mikor szexelt?
ma 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!