Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha incelnek azt nevezzük, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha incelnek azt nevezzük, aki az incel ideológiákat vallja, akkor hogyan nevezzük azokat a pasikat, akik nem vallják az incel ideológiát, viszont soha nem volt még csajuk, vagy 10-15 éve egyedül vannak, mert nem kellenek egy nőnek sem?

Figyelt kérdés
ma 14:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
hiperincel
ma 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
51%

Kellene erre valami spéci szó, mert van egyetlen hatalmas különbség a simán csak ronda/lúzer fazonok és az incelek között. Ez utóbbiak gyűlölködnek, gonosz a lelkületük, míg az első csoport tagjai sokszor alapvetően jóindulatú emberek, csak hát... a rondáknak nem való egy kapcsolat. Nem is volna helyes, a világnak vannak szabályai, amik alól nem lehet kibújni.


A szegény ember sorsa az éhezés, a rondáé a magány, a nagyon kegyetlené a paranoia, hogy egyszer visszaüt rá, amit művel stb.

ma 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nekem is a szingli/egyedülálló, vagy tartósan szingli/egyedülálló a szó, amit használok annak megfelelően, milyen hosszan van egyedül az illető.

Ami az incel kifejezést illeti, eddig egyetlen ismerősöm se ismerte, mikor véletlen szóba kerult az oldal kapcsán. És az itt néha linkelt cikkeken kívül soha nem találkoztam vele a Gyk világán túl. Nem egy közosmert kifejezés, hogy a szakzsargont ne is említsem. Azzal sokszor még én se vagyok tisztába, pedig tizenéve olvasgatom az írásaikat az oldalon.

ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Miért kéne rá szó? Kinek van bármi köze ahhoz, hogy szexeltél-e már? Miért akarod tudatni másokkal, hogy nem?


Pontosan jól leírtad, ha nincs ideológia, minek a megnevezés? Én soha nem ültem repülőn, arra is találjunk ki valamit?

ma 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

14.


Akkor viszont az volna a minimum, hogy nem inceleznek le olyanokat is, akiknek semmi köze ehhez az egészhez.

ma 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
15, ez meg nem lesz soha. Lebvzizni is lebvziznak olyanokat, akik heterok. Ezt nem lehet kontrollálni.
ma 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

16.


Annak sem láttam értelmét soha. Ezeknek így mi az értelme?

ma 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
17, ugyanaz, mint a lekrvázásnak. Ha valami negatív töltetű, abból szitok szó lesz. Ez egy természetes folyamat, hogy úgy mondjam. Ha meg akarsz valakit sérteni, valami olyan csoportba sorolod, aminek ugyan nem tagja, de nem is akarna az lenni. Mivel az incel szó le lett járatva azokban a körökben, ahol ismert, sértéssé avanzsált.
ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

18.


Tisztességesebb volna olyan jelzőt aggatni az ellenfélre, aminek az ténylegesen meg is felel.


Pl. pszichopata baromállat, primitív tahó, kikent műanyag bohócnő, analfabéta cigány stb.

ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Társkeresésben sikertelen férfi, esetleg agglegény. Mondjuk szerintem teljesen felesleges erre külön jelzőt kitalálni.
ma 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!