Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Összejöttem egy lánnyal…lehet...

Összejöttem egy lánnyal…lehet bajom?

Figyelt kérdés

Na szoval kb 1 hónapja randizgatunk és este ott aludtam nála,este nem szexeltünk. De reggel világosodáskor 7-8 körül majdnem. Lecumizott aztán benyultam a bugyijaba es ereztem valami(nem azt hogy nedves) hanem mintha darabos lenne belül a puncija. Nem akartam megkérdezni egyértelmű hogy ez mi,ugy voltam vele lehet valami baja van nemibetegsége. Az időre hivatkozva eljöttem tőle. Itt inkább olyan kérdésem lenne hogy ha valami nemibetegsége van tényleg attól lehet bajom hogy leszopott?

Kedvelem a lányt,megkérdezni nem fogom tőle de hogy mondjam el neki hogy én ezt így nem akarom csinálni?

Ő 24 én 26


ma 10:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!