Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik először csak messziről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik először csak messziről írogattak egymásnak, de végül összejöttek, leírnák, hogy történt?

Figyelt kérdés

Egy Facebook csoportban reagált egy bejegyzésemre, írt utána Messengeren, elkezdtünk beszélgetni. Egyre többször céloz rá, hogy lehetne köztünk több is. Itt jön a de.

400 km távolságra élünk egymástól.

Mindketten elváltunk, van gyerekünk. Ő a férfi.

Igazából én azt se tudom, hogy egy sima első randit hogy tudnánk összehozni. Nekem senkim sincs, nincs segítségem a gyerekekkel. Mondjuk már nem kicsik, de egy-két óránál tovább nem szívesen hagyom őket egyedül. Így az, hogy én utazzak hozzá, egyelőre nem megoldható. Őszintén szólva nem is szeretnék én odamenni első találkozásért.

Az se sokkal egyszerűbb, ha ő jön. Vezet 4 órát, beülünk egy kávéra, aztán 4 órát vezet haza? Vagy dobjam be a mélyvízbe, hogy ha az első randi jól sikerült, akkor egyből itt alszik?

Ha meg egy első randi ennyire probléma, hogy ismerkednénk? Hol ő jön ide, hol én menjek? Gyerekestől? Ha meg babysittert fizetek, elmegy rá a havi bevétel.


Igazából az egyetlen, amiben meg tudunk egyezni, hogy én költöznék oda, az lenne az egyszerűbb.


Kicsit tanácstalan vagyok.

Volt valaki hasonló helyzetben?



2023. okt. 15. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez így elváltként gyerekekkel veszett fejsze nyele lenne, neki sem állnék a személyes találkozót összehozni. Már csak azért se, mert a gyerekeimet se szeretném kiszakítani a megszokott környezetükből. De te tudod, hogy neked ez így megérné-e.
2023. okt. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A költözés nekem lenne egyszerűbb. Külföldön élünk, pár éve, igazából semmi se köt ide, csak a munka.

Ahol ő él, ott is van munka, sőt mivel középvezető egy cégnél, akár egyből el is tudja intézni az új munkát.

Nekem itt egy bérelt lakás van, amire jövőre lejár a szerződés, tehát 90%, hogy amúgy is költözni kell. Neki saját ingatlana van.

Én ott is bármikor el tudok helyezkedni, hasonló munkakörben, esélyes, hogy jobb fizetésért. Neki évek munkája van a pozíciójában és lentebbről kéne újrakezdeni.

Jó a kapcsolata a lányával, szinte bármikor tudnak találkozni. A szülei a közelben laknak. Ott vannak a gyerekkori barátai, rokonok, ő ott nőtt fel, ott élte le az életét. Én kamaszként voltam a környéken három hetet cserediákként, meg két éve ott nyaraltunk egy hetet. Tetszik az a rész, régóta vágytam oda vissza, igaz eddig csak nyaralni. Puszta véletlen, hogy ő is ott él.

Az én gyerekeim még nem sok köti ide. A nagyobb nem igazán jön ki az osztálytársakkal, nincs igazán barátja. Ez az elmúlt időszakban nem javult. Nem viselné meg a környezetváltozás. A kisebb meg egy évet maradt oviban még, a megszokott ovistársaktól elszakadt. Jövőre kezdi a sulit, ami meg mindenképp kiszakítja a megszokottból.

Az elmúlt időszakban annyi rossz történt itt velünk, hogy nekem már többször megfordult a fejemben, hogy elköltözzünk a tengerhez. Valami odahúz. Utóbbit a férfi természetesen nem tudja, egy puszta véletlen, tényleg.


Ezzel így nem is lenne gond. Engem az aggaszt, ami a kettő között van, hogy a mindennapi beszélgetésből hogy lehet így kapcsolat.

2023. okt. 15. 16:39
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Úgy hogy mivel középvezető, elmegy hozzád és ha jól kijöttök, panziót bérel, ott alszik, biztos futja rá. Megismeri a városodat, kirándulásnak fogja fel, 2-3-4 napig ott lesz, és ez megismétlődhet néhányszor amíg nálad is nem tud aludni néha.

Más megoldást nem látok.

2023. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Jó hamar találkozni. Félúton leginkább. Találjatok egy jó kis közös programot 🙂
2023. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4-eske, nem nincs annyi ideje a gyerekei miatt. Ezen olyan nagyvonalúan átsiklottál. Ha nem megy a pasi, szevasz kalap kabát.
2023. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Ha N.Tibikének hívják és vas megyében él, felejtsd el, mert több nőt is szédít országszerte.
2023. okt. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Vas megye még nem külföld, de segáz. Szerencsére nem ugyanarról van szó.

Ez persze nem zárja ki, hogy több nőnek írogat. Tekintettel arra, hogy még egyelőre csak írogatunk, őszintén szólva ez nem is érdekelne. Úgy gondolom, hogy jelenleg legjobb esetben is csak barátságnak lehet ezt hívni.

Majd kiderül, hogy ér-e neki pár óra autókázást, hogy több is legyen. Úgy döntöttem, hogy részemről ezt most kicsit elengedem. Hagyom, hogy alakuljon, illetve alakítsa a másik, aztán ha nem, hát nem.

2023. okt. 17. 18:13
 8/10 anonim ***** válasza:
Országon belül van ekkora távolság, de segáz.
2023. okt. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha fontos számotokra a találkozás,akkor érdemes egy apartmant kivenni arra az 1 napra,amíg találkoztok, ha kell, akkor ott tudjon aludni. Rugalmasság! ☝️
2023. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15%
1 kilometer tavolsag a max az boven sok.
2023. okt. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!