Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Miért van az,hogy keresik a társaságom,hívnak ide oda hogy menjek,de mégsem kellek senkinek.Tudom,nem vagyok egy szép teremtés,mert kicsit nagyobb alkattal áldott meg az isten.Ez lenne a baj?Tudok beszélni lányokkal,tudom mikor mit lehet beszólni,stb..de mégsem találok senkit a környezetemben:S

Ennyire a külső a fontos?


2010. nov. 3. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2010. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van akinek fontos, van akinek nem, ez teljesen emberfüggő, szóval ne keseredj el, sztem nem lehetsz olyan öreg, hogy ne tudj ezen változtatni, csak megfelelő csajnak kell előadnod magad. hajrá!!
2010. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62% os: -.-"
2010. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

fiú...

Fogyok,csak lassan..kondira meg nincs időm,sajnos

Nem vagyok elkeseredve,csak nem értem a dolgot..volt egy lány aki szédített össze vissza,aztán rávettem magam h akkor megkérdezzem h mit akarsz akkor,akkor meg nem válaszolt semmit:S..aztán ez elég hogy is mondjam..illuzió romboló talán..

Am 18vagyok

2010. nov. 3. 21:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért mert 1 azt mondja, hogy nem, hát nem..ne siránkozz, van 1000 + 1 szabad csaj..Am a közvetlenségüket próbáld kiszűrni, sok olyan csaj, van aki közvetlen fűvel fával, és nem is akar semmit.Előbb puhatold ki mit is akar, aztán kérdezz rá.
2010. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igazad van tudom,nem siránkozok:DAzért annyira sok lány nincs akik ugyan így "játszottak" volna velem.Neten van egy pár,ki azt mondja találkozni akar velem,meg hónapos msnes beszélgetés után találkozni akar,de nem tudom h érdemes lenne belemenni távkapcsolatba:)

Köszönöm az eddigi válaszokat;)

2010. nov. 3. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg elég fontos a külső, akárki akármit mond.. hisz az alapján választunk először...az egy ilyen szűrő, és aztán jön a belső ami alapján ténylegesen választunk. Viszont biztos hogy fogsz találni olyan lányt akinek te is befogsz jönni:) csak lehet hogy vele meg te nem akarsz járni. Ez alapján problémát nem látok, túlsúlyos fiúknak is vannak barátnőik....
2010. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!