Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudok főzni, finoman. Ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudok főzni, finoman. Ezzel már lehet csajozni?

Figyelt kérdés

Vagy mindegy, mert úgyis mindenki a gyorséttermi ételeket szereti?


(Férfi vagyok)


ma 13:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
29%
Amúgy... lehet. Nem tudom hogyan kerülhetnél ilyen szituba. Max valami munkahelyi grillnél.
ma 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Hatalmas plusz pont szokott lenni.

Fogadtok valamiben és aki veszít az főz egy vacsorát. Legyél rajta, hogy elbukd ezt a fogadást és csinálj valami nem megszokottat vagy ami a legjobban megy. Némelyik majd elájul, hogy miket nem tudsz.

Csak itt az szokott a baj lenni, hogy pontosan ezeknek az elájulós csajoknak a fele csak zacskós tésztát tud csinálni + kaját rendelni… Vagy a másik véglet amikor csinál egy félig meddig elfogadható rántott hús + krumpli püré kombót és annyira büszke magára és annyira várja a folyamatos elismerést miatta, hogy az már nevetséges… De legalább látod ezeknél, hogy megerőltette magát miattad.

ma 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
71%

Valakinek biztos bejön. Pluszpontnak nem mondanám.


A párom (férfi) tud, de ami fontosabb, hogy szeret főzni, ezért sokszor csinálja. Ami jó, mert én meg gyűlölök órákat pepecselni.


A konyhai eszközök felét ő szerezte be, és fogalmam sincs, mire használja.

ma 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Na pontosan élő példa a 13. a fullra lepontozott válaszomra. 😂😂😂
ma 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
54%
14 Nem azt mondta hogy nem tud főzni, csak gondolom egyszerű egészséges kajákat, nem 1 napig ott nyúlnak a rétestésztái a konyhában vagy minden egyes brokkoli porszemet egyenként kiránt, hanem mondjuk csinál egy zöldséglevest.
ma 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Akkor erre mondhatom azt amit a “nők” hangoztatnak itt: Csak olyannal állok össze aki tudja hozni azt a szintet és ugyanúgy ugyanannyit fel tud mutatni mint én.
ma 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
De a te szinted alacsonyabb, nem magasabb. Teljesen felesleges mindenből krokettet meg rakott bizbaszt csinálni minden nap, mikor a túlbuzgó ürge vagy anyós még a levegőt is kirántja, meg mindent először megfőz, megpácol aztán megsüt, aztán kiránt aztán sütőben is megsüti egyben, aztán lehűti, aztán megint kirántja, nem marad semmi abból a szegény alapanyagból csak az szakács egója.
ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"Na pontosan élő példa a 13. a fullra lepontozott válaszomra."


13-as vagyok, hát nézd, nekem az, amit én csinálok, nem számít főzésnek. Én beteszem a csirkét megfűszerezve a slow cookerbe, és 5 óra alatt puhára fő. Hozzá felvágok pár nyers zöldséget salinak, esetleg reszelek rá sajtot, dobok bele főtt tojást, ilyesmi. Ez nem főzés, csak melegítés.


A párom meg főzőműsorokat néz, recepteket menteget el. A konyhában gyúrja a pizzatésztát, paradicsomból csinálja a szószt, nem boltit vesz. Mindig lát valamit, amit ki akar próbálni, olyan fűszereket, hozzávalókat kell levadásznunk, amiről azt sem tudom, hogy néz ki. Ő ezt élvezi. Ezt hívom főzésnek.


Ami érdekes, hogy ha fordított nemekkel lennénk, és engem érdekelne a gasztronómia, ő meg lekakálná, egy szavad nem lenne. Mert ugye a te szempontod az, hogy mit kapsz a kapcsolatban.

ma 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk az igazi paradicsomból a szósz, meg a pizzatészta házilag az nem értelmetlen. Én inkább az alaplétől, a leveskockák sorozatos szórásától, meg hasonlóktól védeném a kajákat, az olaszos és déli kaják jók, és a különleges fűszerek is. Inkább a hogyan bonyolítsuk agyon a krumplit és a húsokat, meg hogyan hőkezeljünk mindent agyon, ez a fura. Olaszok csak annyit teszik ki hőnek amennyit épp kell.
ma 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!