Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted ezzel lehet csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ezzel lehet csajozni?

Figyelt kérdés
hogy a közvetlen előttem lévő szomszédom háza 200milliót ér, és tele van mercikkel, bmwvel, a mellettem lévő szomszédomnak meg cabrio porsche cayenneja van és egy range rower terepjárója. a bal oldalon lévő szomszédomnak meg benz-e van. bármelyiket kölcsön tudom kérni egy körre a kiszemelt hölgyel.
jún. 27. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
igen, ezzel lehet
jún. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
54%

Nem egészen egyértelmű, hogy pontosan mi is a végső célod.

Ha csak egy egyéjszakás kalandot szeretnél, és ennek eléréséhez be akarod csapni a nőt, akkor igen, ez működőképes lehet. - bár valószínűleg átverve fogja magát érezni, és soha többé nem áll veled szóba.


De ha komolyan randizini és ismerkedni szeretnél, akkor viszont a lehető legrosszabb ötlet, mert nem te fogsz neki tetszeni, hanem csak a kép, amit neki mutatsz.

jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Alfák még vmi tragaccsal is tudnak. Nem kell nekik 200as merci se.
jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy csóróként ilyen helyen laksz, ahol csupa pénzes szomszédod van😆
jún. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem az eszed miatt szeretnek az biztos.
jún. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4#es

nem vagyunk multimilliomosok, de középosztály !feletti! életszínvonalat karcolgatjuk azért. tanult, diplomata családom van, akik egy elhagyatott romházból miután megvették, felhúztak önerőből kétkezű munkával egy ma 80millió felettit érő nagy telken lévő családi házat. az ingatlanos aki jött hozzánk ellenőrizgetni, ennyire becsülte ugyanis a kész állapotot, feketén fehéren, papíron dokumentálva van minden, amit ide nem lenne szívem beszkennelni bizonygatás céljából a sok elmebeteg pszichopata közé, neharagudj, remélem ezt a részét megérted. aki akar az tud is, előbb vagy utóbb de mindig ez a vége. remélem te is tapasztalsz majd hasonló érzéseket életed során!

jún. 28. 15:35
 7/10 A kérdező kommentje:

#5,

lehet, de téged meg hogy nem a szíved miatt az is biztos:)

jún. 28. 15:37
 8/10 anonim ***** válasza:

4 vagyok.

6os, akkor vegyél kocsit. Középosztály! feletti! tud venni.

jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
valóban tudnék, bőven, nyugi! és erősen is gondolkodtam ezen, de csak pénz kidobásra nem nagyon szeretnék költeni, most külön bmwkre csak ezér. tudom hogy ezek a csajok akiket meglehet venni így, ezt preferálják a bmwt, egyszerűbb lenne átkiabálni a szomszédba ezért a szívességért 1-2*alkalomra, többet ezek a csajok úgyse érdemelnének. de úgyis fogok kapni apámtól a 20.szülinapomra jövő októberébe, egy c8as corvette-t addíg várok a hosszabb távú befektetésekkel.
jún. 28. 20:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon elvagy tévedve. Nagyon nem leszel boldog ha ez az értékrended. Egészséges, boldog, értelmes embert nem érdekel a másik vagyona. Ha olyan nőt akarsz, akit érdekel, akkor meg nagyon csekély amit feltudsz mutatni. Inkább fektesd a hangsúlyt az önképzésre, hogy minél jobb tulajdonságaid legyenek.
júl. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!