Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy egész életében kövér,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egész életében kövér, vagy túlsúlyos, de közben nagydumás, vicces, írtó szociális férfi lehet attól kedves, hogy anno csúfolták, anno nem tudott csajozni?

Figyelt kérdés
Láttatok már jópasinak ilyen embert? Odavagyok egy ilyen férfiért, és valahogy közel akarok hozzá férkőzni, de nem tudom, hogy.

szept. 16. 16:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A szezonális munkahelyemen volt egy ilyen srác. Nagydarab, kövér, de jó fej, szerették a csajok.
szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
11%
Kamu
szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyet.

De ott tényleg akkora szöveg van, hogy nem csodálom, hogy kell a nőknek. És azért nem egy malac, de elég nagydarab.

szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem kamu, bár az lenne. Amúgy szép ember. Most miért, ha megnézed Puzsér Őszi barátját, gyönyörű ő is. Bár ez a csavó nagyobb darab Oszinál, de engem nagyon vonz. Laza, ez a rockerebb, favagós stílusú, tehát látszik rajta, hogy férfi. Menő munkája van. Miért ilyen hihetetlen ez?
szept. 16. 16:14
 5/24 anonim ***** válasza:
Én nem láttam még ilyet, de ez nem jelenti azt, hogy nem létezik. Csak nekem ennél több kell.
szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Havernak jó lehet, de dugni nem szeretnék vele
szept. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerek, de vannak tutira.
szept. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Beszéltél már vele?
szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Àpolj vele szoros kapcsolatot. 😃
szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Igen, régen többször kezdeményezett beszélgetést,vicceskedett, tett gesztusokat. De nekem akkor volt barátom még.
szept. 16. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!