Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy egész életében kövér,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy egész életében kövér, vagy túlsúlyos, de közben nagydumás, vicces, írtó szociális férfi lehet attól kedves, hogy anno csúfolták, anno nem tudott csajozni?

Figyelt kérdés
Láttatok már jópasinak ilyen embert? Odavagyok egy ilyen férfiért, és valahogy közel akarok hozzá férkőzni, de nem tudom, hogy.

szept. 16. 16:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
És ezt így megosztotta? Én is kövér voltam régen, és nem pasiztam, de ezt nem mondanám el közeli barátokon kívül másoknak.
szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nem osztotta meg így, most is kövér. Láttam a településen róla régi képeket, és ott láttam, hogy régen is kövér volt. Csak annyit mondott nekem, hogy miért lett nagy hasa. Rossz szülői táplálás...De én meg hallottam róla ezt azt, nem nagy ez a város.
szept. 16. 16:41
 13/24 anonim ***** válasza:
Vigyél neki pörköltet galuskával, biztos szereti.
szept. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
51%

Teljesen érthető, hogy valakire, aki humoros és szociális, vonzó lehet, függetlenül attól, hogy milyen külső jegyekkel rendelkezik. Az emberek változnak, és sokan fejlődnek az életük során – néha a múltjuk, mint például az, hogy csúfolták őket vagy nehezen találtak párt, nem határozza meg, hogy milyenek most.


Ha közel akarsz kerülni ehhez a férfihez, íme néhány ötlet, ami segíthet:


Beszélgess vele: Építs kapcsolatot vele a közös érdeklődési körök és beszélgetések révén. Kérdezd meg az érdeklődési köreit, hobbijaikat vagy kedvenc tevékenységeit. Az őszinte érdeklődés segíthet közelebb kerülni hozzá.


Osztj meg vicceket és humort: Mivel vicces és szociális, biztosan értékeli, ha humorral próbálkozol. Keresd meg a közös vicces pillanatokat, és oszd meg vele a saját vicces történeteidet.


Legyél magabiztos: A magabiztosság vonzó. Ha megmutatod, hogy értékeled saját magad és önálló vagy, az őszinte és vonzó lehet számára.


Légy támogató: Ha beszélgettek a múltjáról, próbálj meg támogatóan és megértően reagálni. Néha az emberek jobban nyílnak meg, ha úgy érzik, hogy támogatást és elfogadást kapnak.


Közös programok: Szervezzetek közös programokat, amelyek szórakoztatóak és érdekesek lehetnek mindkettőtök számára. Ez lehet valamilyen közösségi esemény, sport, vagy akár egy laza vacsora.


Légy türelmes: Ne várj azonnali eredményeket. Az emberi kapcsolatok időt igényelnek, és fontos, hogy természetes és fokozatos kapcsolatépítés történjen.


Emlékezz, hogy az emberek komplexek, és sokkal többet jelentenek annál, mint amit a külső jegyek vagy a múltjuk sugallhat. Az igazi kapcsolatok az őszinte kommunikáción és kölcsönös megértésen alapulnak. Ha valóban érdeklődsz iránta, próbálj meg nyitott és támogató lenni, és építs ki egy erős kapcsolatot az idő múlásával.

szept. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Szép kis elváráslista ez egy lusta disznóhoz. Férfiak miért nem kapnak ilyen listát?
szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
És te is husis vagy?
szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Simán lehet egy ilyen ember vonzó és kedves - utóbbi alapvetően az alapszemélyiségből táplálkozik, nem az átélt élményekből.
szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Ên nem vagyok husis egyàltalán.
szept. 16. 19:05
 19/24 anonim ***** válasza:

Láttam ilyen embert, igen. 100 kövér férfiból egyet, évfolyamtársam volt.

Egyébként ugyanúgy kell gondolom megközelíteni, mint bármilyen más embert, beszélgetéssel.

szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Tehát nagyon bejön neked.

Akkor csak simán ne kezeld valami külön érdekességként csak közeledj hozzá. Rosszul biztosan nem fogja venni, hisz ő is kezdeményezett már nálad. Hajrá! :)

szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!