Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedunk de azt hallottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedunk de azt hallottam rola rola hogy nagyon rossz az agyban. Velem van a baj ha ez engem egyaltalan nem zavar?

Figyelt kérdés

Nem tudom igaz e, de a baratnoje mondta egy baratnomnek amikor még egyutt voltak, miert hazudna?

Azt mondta rola, hamar elmegy nagyon es hogy nagyon kicsi neki.

En ezt akkor sem talaltam viccesnek akkor még nem ismertem de nem gondolom hogy ez barmit is szamitana hogy milyen neki.

Most elkezdtem vele ismerkedni, igaz nem volt még kapcsolatom de engem ez egyaltalan nem zavarna ha oda kerulne a sor hogy kicsi neki es hogy keves ideig birja.

Egy normalis, kedves, okos fiu..nem fogom ezert eldobni. Nem is tehet errol szerintem.

Es baratnom azt mondja minek talalkozgatok vele ha tudjuk hogy ilyen.

Mintha a szex lenne az elet ertelme.

Nem tudom velem van e baj.


ma 11:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a saját érzéseidre hallgass. A szexet sok esetben lehet fejleszteni, ha türelmesek vagytok.

Ha meg mégse fog beválni egymás mellett, akkor sincs semmi, megpróbáltátok. :)

ma 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"De szepnek erzem magam mellette es igazi nonek, emberileg kivul belul jo nekem..engem nem erdekel milyen lesz az agyban."

Most még nem érdekel.

Fiatal és tapasztalatlan vagy...

A 9-esnek igaza van, egy idő után nagyon eleged lesz abból, hogy nem jó. Hogy a szex csak egy unalmas kis tornagyakorlattal ér fel, és ha élvezetet akarsz, azt magadnak kell intézned. Kedves sem lesz belekezdeni vele, mert minek. Vagy csak azért teszed, hogy neki örömet okozz ezzel, az ő kedvéért, kvázi meghálálandó, ha már ilyen jó ember...

ma 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
*KedveD
ma 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, szerintem semmit nem veszítesz azzal, ha kipróbálod vele, lehet a barátnő nem mondott igazat. Azt viszont elmondom, ha tényleg kicsi neki és hamar elsül az hosszútávon rá fog meg menni a kapcsolatra. És nem azért, mert mindennek a szexről kell szólnia. Hanem azért, mert a szar szex egy idő után rohadtul nyűggé fog válni és ha felszáll a rózsaszín köd akkor nem fogod ezt tolerálni.
ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nettó baromság, hogy emiatt ne menjen valaki bele kapcsolatba.

Szerintetek ez a világ rendje? Akkor akinek kicsi és nem tökéletes, az nem is méltó egy hosszú, komoly kapcsolatra, mind egyedül maradnak?

Hála az égnek, hogy léteznek olyan nők, mint a kérdező, nem ez fogja meghatározni az életetek. Persze, nagyon fontos a testiség, de ezek a tulajdonságok még nem jelentik azt, hogy szar is vele. Valakinek lehet nem elég, ez van. De igenis az őszinte szeretet sokmindent ad, és attól még lehet olyan szenvedélyes, hogy beleremeg a lábad.

+ha lelkileg is annyira passzoltok és kitölt, az mindennél többet ér.

Arról meg nem is beszélve, hogy a szex sem ilyen fekete-fehér, és 1000meg1 praktika és lehetőség létezik amivel fel lehet dobni, próbálkozni ezzel azzal.

És egyetértek a kérdezővel, én is annyira szeretem és becsülöm a párom, hogy simán bevállalnám érte, nem is kérdés. Pedig nem vagyok egy alacsony libidójú személy. Több mint tíz év alatt átmentünk hidegen-melegen, volt hogy fél évig nem szexeltünk, de a világon mindennél jobban szeretem és bármikor beledobban a szívem hogy vele lehetek, konkrétan ha kasztrálnák sem mozdulnék mellőle.

ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!