Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig a rossz emberek tetszen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig a rossz emberek tetszenek meg,avagy csak azok találnak be,vagy csak én gondolom így?

Figyelt kérdés

Valahogy azt vettem észre,hogy folyamatosan csak olyan embereknek tetszem meg,akik foglaltak már. Vagy csak ők mernek flörtölni,mert nincs tétje? Gondolok itt egy volt kollegamra,akit kb le sem tudtam vakarni magamról,de felesége volt. Egy idő után azt vettem észre magamon,hogy hiába nem szálltam be a flörtölésbe,nem állt le és a végén csak megtetszett,pedig eleinte nem láttam benne semmit. Persze foglalt volt,hát nem történt semmi.

Most ugyanígy jártam,hogy vezetni járok és az oktatóm adja minden órán a tudtomra,hogy tetszem neki és próbàlna flörtölni,amiben szintén igyekszem nem belefolyni,mert nyilván ő sem szingli. És eleinte vele is úgy voltam,hogy úgy nem az esetem,semmi extra,aztán eltelt néhány óra,jóban lettünk és elkezdte az utalgatast meg a flörtölgetést,már nem telik el olyan óra hogy valami kis apró megjegyzése ne legyen. És most megint itt vagyok ebben a sz*R szituban,hogy igazából tök jól elvagyunk,tetszik,de nem szallhatok be a buliba,mert nem szingli,és csak húzza az agyamat,amit próbálok leplezni.

De valahogy olyan sosem történik,hogy a szingli férfivel kerülnénk így egy hullámhosszra,olyanokkal nem sodor össze az élet. Miért? Más is ilyen szerencsétlen? :D

Vagy miért csak a foglaltaknak van ilyen jó erzekuk ehhez?

Hát valószínűleg megfejtést nem fogok kapni,de talán jobb lesz hogy kiadtam magamból..:D


aug. 17. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért csinálják mert vevő vagy rá. Ha leállítanád őket, vagy kerülnéd őket akkor nem csinálnák. Azért "tetszenek meg" mert magányos vagy és egyedül az emberi méltóságod tart vissza SZERENCSÉRE! Annyit tehetsz, hogy leállítod őket és ismerkedsz tovább szingliknek!
aug. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szinglikkel*
aug. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Vagy csak ők mernek flörtölni,mert nincs tétje?"

Szerintem ez a válasz.

+ az, hogy nyilván a "foglaltságig" is eljutott valahogy --> tudja, mit és hogyan kell csinálni, és hajlandó is. A szingli férfi meg nem. Vagy nem tudja, vagy nem meri, vagy nem akarja.

De ezzel nem vagy kisegítve, az tény. 😕

aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!