Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek a párjuk jobb nő/pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek a párjuk jobb nő/pasi, mint amilyen pasik/nők ti vagytok, nem okoz bennetek néha rossz érzést?

Figyelt kérdés

Azon kaptam magamat, hogy ez engem zavar. Nem a lila köd mondatja velem a párom tökéletességét, hanem tényleg egy jó pasi. Én is csinos lány vagyok, de nem szép. Azaz az arcom nem szép. Nem beképzelem, hanem látom, hogy nem szimmetrikus harmonikus az arcom. A párom viszont gyönyörű férfi, objektívan is, és a teste sem utolsó.

Én nagyon sok erőfeszítést teszek abba, hogy elérjem a “jó nő” szintet, edzek, csinosan öltözködöm, sminkelek, minden nap megcsinálom a hajamat is. A párom viszont az ágyból félholtan kikelve is jól néz ki.

Nem a külsőségeken alapszik a kapcsolatunk, meg is kérte már a kezemet, nem attól félek, hogy elhagy, csak azt érzem, hogy mellette sokkal kevésbé tűnök szépnek, mint általánosságban. Tudom, hogy ez szörnyen hangzik, de néha azt is érzem, hogy elnyom a külseje engem. Nem a viselkedése, félreértés ne essék.


aug. 24. 00:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Az ilyen csávókat sosem értettem, mint a pasid. Simán megkaphatna egy brutál szép csajt, mégis lesz*rja, hogyan néz ki a nő, akivel össze fog jönni. Valami autizmusa van egy ilyen férfinek vagy más agyi baja?
aug. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Eleinte elég nehezen fogadtam el, hogy egy ilyen jó pasi akar tőlem valamit. Nem is igazán értettem hogy mit, mert kb olyan agyi szinten voltam mint az 1-es válaszoló.

Aztán elkezdtem magamon dolgozni (főleg a pszichológiai-érzelmi vonalat kell érteni ezalatt), és rájöttem hogy a külsőmtől függetlenül szerethető vagyok, és a páromnak joga van eldönteni hogy velem akar-e lenni, nem kell eldöntenem helyette hogy biztosan nem engem akar.

Rájöttem, hogy az ízlések különbözőek, és attól hogy mem vagyok egy mai sztenderdeknek megfelelő nő és a heteró férfiak nagy részének nem vagyok ez esete, van olyan pasi aki azt keresi amit én adok.

És ez csak a külső. A belsőről még nem is beszéltem, hogy lassan 4 év alatt hogyan tettük egymást jobb emberré, milyen emlékeket gyűjtöttünk és milyen szinten tudtunk a másik társa lenni, a legrosszabb és legjobb időszakainkban is. Egymás mellett, egymást segítve lettünk kamaszokból fiatal felnőttek. Ezt ÉN adtam neki, nézzek ki akárhogyan...

aug. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Létezik szerelem, kedves Kérdező. Az idő próbalja ezt meg. Amúgy hidd el, hogy ő láthat téged gyönyörűnek. Nekem is volt ilyen.
aug. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem, inkább jó érzést okoz, hogy bombázó csajjal jarok.
aug. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg szerelmes. A szerelem kialakulása pedig sokkal nagyobb komplexitást kíván annál, hogy milyen az ember külseje. Sőt ahhoz, hogy egy ember izgató hatással legyen az érzékeinkre egyáltalán nem kell hogy tökéletes legyen, csak legyen benne az a valami ami megfog. Nem véletlen, hogy nagyon sok olyan modell van aki egyáltalán nem nevezhető kifejezetten klasszikus szépségnek mégis világmárkák hirdetik velük a termékeiket, különlegesek.
aug. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Külsőre nincs okom panaszkodni, de azért találkoztam már olyan gyönyörű férfival, hogy rosszul éreztem magam mellette 😅
aug. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is simán megtörténhet. Én csak tűrhető külsejű pasi vagyok, de voltam már szerelmes olyan lányba, akire a tőlem rosszabb külsejű kollégáim azt mondták, hogy csúnya nagyon és nem értenek. Ha belegondolok igaz is, mert tényleg nem volt egy szépségkirálynő típus, mégis.
aug. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ooo, nekem nem azzal van a bajom, hogy az elhagyástól félek. Bocsi, ha félreérthetően írtam. Bízom benne. Csak úgy az önérzetemnek sokszor ad egy pofont, ha le vagyunk fotózva egymás mellett, és férfi létére lenyom szépségben😂 Pedig én sem vagyok csúnya.
aug. 24. 08:38
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

Megértelek, kérdező. Nálam is hasonló a helyzet. Amikor összejöttünk, én voltam a szemrevalóbb. Ennek 7 éve. Most pedig ő sokkal mutatósabb. Nekem volt egy balesetem, sokat kellett feküdni, meghíztam, utánna szültem, az is hagyott nyomot.

A férjem ugynúgy néz rám mint annak idején. Sose kritizál.

De engem bánt, hogy ennyire nagy a különbség külsőre.

aug. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk a párom érezte sokáig, hogy nem értette, mit keresek mellette, mikor sokkal jobbat kaphatnék.
aug. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!