Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltételezhetem hogy bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltételezhetem hogy bejövök egy lánynak ha semmiből köszönt nekem mosolyogva?(csak látásból "ismerem")

Figyelt kérdés

Nagyon meglepett mert nem ismerem, szoktam futni/kocogni/sétálni városban nagy távokat rendszeresen akkor látom ritkán, de akkor is mintha érdeklődően nézett volna, viszont úgy voltam vele lehet csak beképzelem mert jóval fiatalabb nálam(ő tini, én 30 éves). Pár napja viszont hirtelen rám köszönt, alig bírtam reagálni(utána az apja kijött a boltból) és így mentem tovább, lehet hogy érdemes lenne leszólítani a lányt ha megint látom?


Ezelőtt csak néztük egymást már vagy 10x alkalommal de sose semmi szó nem hangzott el.



tegnap 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tizenévesen voltak ilyen kérdések a fejemben akkor még ezek új ingerek és tényleg nem tudja hova tenni az ember. 30 évesen már illene szerintem, és nem kellene tinikkel foglalkoznod.
tegnap 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tapasztalt, sokat dolgoztam a 20-as éveimben, szinte semmi magánéletem nem volt. Most igyekszem pótolni a lemaradásomat, és rengeteget fejleszteni a testemen kinézetemenen. Szóval életérzést keresem egy szóval.


Míg egy korombeli nő már családot alapítana vagy már elvált gyerekkel, ez nem igazán vonz, én nem vagyok tapasztalt hozzá nem éltem ki magam, ő meg éretebb tapasztalt férfit keres. Stb.


Meg a pioritások is mások, nekem külső sport élet élvezete most, míg korosztályom pont család stb

tegnap 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 20 felett nézz inkább és ne tiniket, de amúgy ha most kezded fejleszteni magad, kezdj el leszólítani nyugodtan ilyen lányokat ha hasonló interakcióba keveredsz velük, még ha nem is lesz több köztetek, legalább ezt is gyakorlod
tegnap 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen
tegnap 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4-es a választ, én is erre gondolok, valószinűleg csak tetszem még utána is nézett amikor az apja kijött. De bénán reagáltam le a köszönést na mindegy, leszólítom ha látom legközelebb és kérek majd elérhetőséget aztán elhívom.


3-as

Igen leszólítást meg kommunikációt gyakorolnom kell, életem elhanyagolt része teljesen.

Miért nem javaslod a tiniket? (gondolom hogy a szülök miatt nem függetlenek teljesen és ez lehet problémás)

tegnap 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!