Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy privát galéria jelszava...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy privát galéria jelszava az én korom és 69 egybeírva akkor feltételezhetem azt, hogy a galéria tulajdonosa ezzel akar nekem üzenni?

Figyelt kérdés

Egy felnőtt oldalon történt ez meg, két privát feltöltésénél is, egy olyan személlyel akivel már elég régóta jóban vagyunk, aztán ma hasított ez belém, hogy akár még lehet köze is a jelszavának hozzám.

A régi jelszavai mind valamilyen eseményhez voltak köthetőek az életéből.



2021. márc. 19. 18:19
A kérdező szavazást indított:
Valószínűleg nincs köze hozzád a jelszavának de ne kérdezz rá, mert beképzelt fasznak fogsz tűnni.
Valószínűleg nincs köze hozzád a jelszavának de nyugodtan rákérdezhetsz.
Valószínűleg ezzel akar neked üzenni de ne kérdezz rá, mert beképzelt fasznak fogsz tűnni.
Valószínűleg ezzel akar neked üzenni, nyugodtan kérdezz rá.
Fogalmam sincs de ne kérdezz rá, mert beképzelt fasznak fogsz tűnni.
Fogalmam sincs de nyugodtan rákérdezhetsz.
12 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Beképzelt fasznak fogsz tűnnni akármit is csinálsz.
2021. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Kitalálom, 19 éves vagy? XDXD
2021. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Neeem. 18 éves--> 18:19

Akkor már írhat ide szexuális kategóriába

2021. márc. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!