Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki Playboy magazint vásárol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki Playboy magazint vásárol arról erősen feltételezhető hogy nem meleg?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm(fiú) bele van zúgva egy másik fiúba.Összebarátkoztak és az ismerősöm fontolva haladt.Gondolta majd akkor teríti ki a lapokat amikor már van egy bizalmi viszony.Úgy vélte hogy van esély hogy összejöjjön a fiúval mert tudomása szerint nemigen nőzött.Azaz nem járt ide oda csajokkal a srác meg közösségi oldalon sem utalt semmi arra hogy a lányokat szereti(igaz arra sem utalt semmi hogy homoszexuális lenne).A héten mikor felment hozzá -csak dumálni szimpla barát státusztban-látta hogy van egy Playboy az asztalán.Hát ez leforrázta őt hogy valszeg mégis hetero.Szóval mennyire valoszínű szerintetek hogy egy ember aki ilyen újságot vesz az homo vagy legalább bi legyen?

2012. máj. 13. 21:25
 1/8 Inkog Nito ***** válasza:
Az egyik ismerősőd.Persze.Na mindegy....Igen hetero.
2012. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
playBOY, tuti homár. :Đ
2012. máj. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
szerintem medvedisznóember
2012. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
azthitte hogy fiúk vannak a PlayBOY-ban.
2012. máj. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Kérdezze meg tőled az ismerősöd (te) hogy miért vett ilyen újságot?
2012. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ember nem dobja lazán az asztalra azt az újságot, amit intim célokra használ.
2012. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, a cikkek miatt olvassa :)


Komolyra fordítva a szót, gyanítom, hogy a srác heteró, és azért tette az asztalra az újságot, mert megsejtette az "ismerősöd" szándékát, de nem akarta szóvá tenni. Én is jártam már így, összehaverkodtam egy sráccal, és valószínűleg levette, miért érdeklődöm annyira iránta, mert az első kettesben való beszélgetésünk után bejelölte facebookon, hogy a lányok érdeklik :)


Aztán lehet az is, hogy csak véletlen egybeesés, és a srác bi. Én az "ismerősöd" helyében "fontolva" haladnék tovább, ha a srác tényleg értésére akarja tudni, hogy ő heteró, akkor biztos talál rá egy másik módot.

2012. máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én azt tanácsoltam ne áltassa magát azzal hogy esetleg összejön vele ezek után.Érdemes azonban fokozatosan kivonulnia az életéből mert ha túl hamar lekopik akkor kiderülne hogy a barátkozás mögött hátsó szándék volt.


Egyébként nem is értem az emberek hozzáállását.Aki ezek szerint nem mutogatja meg mindenkinek az aktuális csaját,nem vág fel hány nő volt meg neki,és mégcsak nem is beszél a női bájakról hogy"emennek a pincér csajnak jó segge van de a szomszéd csajnak viszont a melle viszi a pálmát" azt már rögtön nem normálisnak vélelmezik....

2012. máj. 13. 23:09




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!