Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jóképűség mit/miket takar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jóképűség mit/miket takar?

Figyelt kérdés

A nők mik alapján mondják ezt valakire?

Csak és kizárólag az arc számít bele, vagy a testalkat, magasság is, és inkább egyfajta gyűjtőfogalom?

Valamint ha csak az arc akkor ott is az egész arc-fej szerkezetét, vagy ha valakinek szép formájú, színű a szeme már arra is ráhúzzák, hogy jóképű?



ma 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Benne van more, hogy pofára megy.

Azt jelenti szimmetrikus az arcod, az arcformádnak megfelelő az arcszőrzeted, séród, ápolt a fogad és ép a bőröd.

ma 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A nők nem tudom, mi alapján mondják, nem volt nőgyűlés, amin eldöntöttük. Nálam csak az egész arcot jelenti. De nálam ez nem jelenti azt, hogy vonzó is, tehát hogy nekem tetszik.
ma 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Nekem beletartoznak azok is ha pl huncut a mosolya, a szemeivel "beszédes"/flörtölős, meg mindenféle arcmimika is vagy olyanok hogy pl szemébe lógó hajtincs stb. Nem csak az arc maga, hanem az is amiket az arca tükröz amblokk.


Meg persze ebbe beletartozik hogy nem egy debil hájtenger shrek test van alatta.

ma 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akinek szép a szeme az még kevés ahhoz hogy jokepü is e
ma 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez elég külön dolog. Mármint, vannak olyan férfiak, akik objektíve jóképűek, jól néznek ki, de nem az eseteim.

Viszont attól, hogy én valakit jóképűnek találok, még nem biztos, hogy a legtöbb nőnek az.

ma 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minden egybe...nekem nem kell full helyes arc, legyen férfias és jókiállású.

N 32

ma 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!