Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtetek meg a párotokkal? Hány évesek vagytok? Ha most nincsen hol próbálkoztok?

Figyelt kérdés

ma 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Néhány hónapja nincs párom.

Facebook társkeresőre regisztráltam, Badoora, Tinderre. Utóbbi nem jön be. Leginkább csak beszélgetni szoktam, egyelőre.

ma 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1: Hát nekem 4 év alatt semmi értelmes nem jött össze, még csak sima szex sem, szóval én elengedtem ezeket, mert felesleges. Randizni egy lánnyal sikerült ennyi idő után.
ma 08:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy online játékban (már megszűnt), én 24,ő 20 voltunk akkor. Eleinte barátságnak indult, így jól meg tudtuk ismerni egymást. Az első találkozásig nem láttuk egymás képen.
ma 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

#2


Az nem sok.

Szerintem jók ezek az alkalmazások, én nagyon sok jelölést kapok.

ma 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezek a társkeresők mind kamu . Huzogatom azért (meg az appot is 😃). Élőben is béna vagyok a csajokhoz. Màr elfogadtam a sorsomat. Nem is akarok tenni azért hogy legyen csajom.
ma 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4: Azt nem írtam, hogy nem kaptam sok jelölést, mert full mindegy, ha nem lesz belőle semmi sem. Pedig nagyon szép csajokkal is matcheltem és vagy 1-2 mondat után ghostolt vagy vissza sem írtak eleve. Semmi értelme azt számolgatnom hány lájkom volt, ha semmit sem érnek.
ma 09:03
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
6 Igen én is matcheltem szép csajokkal de hamar megunnak mert utànad még 50-en rá ìrnak és a PUA-k előbb ìrnak olyat amitől benedvesednek és találkozni is hajlandóak mint egy àtlag srác. Ez a valósàg
ma 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
10 éve egy társkeresőn. Akkor 23 és 27 évesek voltunk.
ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tinder fél éve

24F

ma 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Tinderen, kb 2 hétig voltam fent előtte (átlagos férfi vagyok).
ma 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!