Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az elején kedves volt velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elején kedves volt velem, és most bunkó lett?

Figyelt kérdés
van egy nő, aki tetszik nekem, és szerintem én is neki. még jó pár hónapja láttam egyszer az utcán, amikor meglátott, hosszan megnézett, még amikor sétàlt is visszanézett rám, és mosolygott. nyár elején azon a helyen voltam ahol dolgozik(vendéglátóhely), és egyszer csak odajött hozzám, és segítséget kért valamiben. eléggé elrontottam azt a szitut, mert én igazából csak miatta mentem oda, de ezt csak a legszebb álmomban gondoltam kb, hogy egyàltalán tudok vele beszélni. de olyan közel hajolt hozzám, és ahogy nézett a szemembe, hogy zavarba hozott, mert nem éreztem magam a toppon külsőre. és én ilyenkor a zavaromat bukósággal leplezem. láttam rajta, hogy eléggé rosszul esett neki a szitu, és párszor elég gyilkos tekintettel nézett rám. 2 hét múlva visszamentem, szerettem volna beszelni vele, de nem volt a legalkalmasabb. aztán még aznap írtam neki, vissza is írt 20 perc múlva. tök kedvesen válaszolt, úgy éreztem nem lerázósan. aztán 4-5 napon keresztül beszéltünk, de inkább a hellyel kapcsolatos dolgokról, meg inkább poénosan. de általában pár perc alatt visszaírt. de úgy éreztem, hogy nem olyan komoly a beszélgetés, így nem tettem fel neki a kérdést, hogy eljönne e velem valahova. egyik nap asszem màr nem írt vissza valamire, így abba maradt a beszélgetés. a legutolsó beszélgetés után 4 vagy 5 nappal megint voltam azon a helyen haverokkal, és amikor meglàtott, eléggé csúnyán nézett rám, megölt volna kb a szemeivel. nem tudtam hova tenni, azt hittem, hogy majd beszélünk élőben is, és könnyebb is lesz, hogy màr beszéltünk instan előtte. aztán már ott elkezdte azt, hogy rám sem néz, lefelé meg oldalra, meg bunkó velem egy kicsit. nem nyomultam rá, nem mondtam neki semmi olyan dolgot ami miatt bunkózni kéne szerintem. lehet van valami magánéleti gondja, mert elég rosszkedvűnek tűnt, és senkivel nem volt olyan mosolygós, de én kb 2x-esen kapok a bunkózásból, plusz ugye hogy direkt rám sem néz. valakinek valami ötlete hogy miért csinálja?
ma 00:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Itt az a kérdés, hogy miért vagy ilyen beszari? Tetszik neked, te is bejössz neki, már rég el kellett volna valahova hívnod randira. Miért olyan nehéz megkérdezni tőle írásban vagy szóban, hogy eljönne-e veled mondjuk egy cukrászdába valamikor?
ma 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!