Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi túl kedves a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi túl kedves a kapcsolat elején, a jövőről beszél pár nap után akkor az gyanús? Pár nap beszélgetés után találkoztunk. Az első pár nap nagyon sokat beszélgettünk szinte egész nap (irogattunk, telefonon is beszéltünk).

Figyelt kérdés
Ezt úgy hívják hogy szerelembombázás (love bombing)? Vagy nem biztos hogy az? Tényleg belém szeretett ilyen hamar? Pár nap beszélgetés után mondta hogy szeret, azóta is. Vagy lehet hogy tényleg szeret? Ő roma szerintem,elég valószínű. Vagy "félig" roma. De volt előtte valaki akivel randiztam,ő nem volt roma de vele is ezek a dolgok voltak. Túl hamar mondta hogy szeret, bemutatna az anyjának, szeretne majd közös gyereket. Nem lehet hogy tényleg így van és tényleg ennyire komolyan gondolja velem? Meg mind2nél lehet(ett) látni hogy úgy néz rám, hogy tényleg szeret, olyanokat mondtak amikből úgy látszik hogy komolyan gondolja. Vagy ez mindenképpen gyanús? Nem lehet hogy tényleg szeret? Olyan boldognak láttam őket mint aki tényleg szeret, tényleg velem akar lenni. Ha csak "álszerelem" azt miből lehet tudni biztosan,mi az oka?
2022. okt. 16. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok?
2022. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy gyanús. A többiről nem tudom mit szeretnél tudni vagy hogy egyáltalán mire gondolsz.
2022. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki ilyen hamar szerelmet vall, az tényleg szerelmes, csak nem beléd, hanem a gondolatba, hogy lesz valakije.


Ezzel az a baj, hogy ez felületes érzelem és egy ábrándnak szól, amit ha nem hozol később, akkor megfosztod ettől az ábrándtól, és le fog értékelni. Az meg lehetetlen, hogy hozni tudj egy elképzeld, idealizált képet.


Én ma már azt gondolom, hogy tényleges szerelem csak úgy alakulhat ki, ha két ember nem párkeresési szándékkal indítja az ismeretséget, csak összesodorja őket az élet, aztán ahogy megismerik egymást, fellobbanak az érzelmek.

2022. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
34 évesek vagyunk
2022. okt. 16. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!