Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálnak egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálnak egyesek problémát abból, ha az egyik nem keres annyit, mint a másik? Nem kínos az, hogy a kapitalizmus szellemisége így beleszól a magánéletbe?

Figyelt kérdés

Ismerek olyan párokat ahol nem ugyanannyit visznek haza, az egyikben a férfi a másikban a nő keres többet és mégis együtt vannak, nem csinálnak ebből problémát, antikapitalista beágyazásúak. Egyik barátom azért szakított a párjával, mert a csajszi csesztette, noszogatta állandóan ahelyett, hogy békében szeretetben éltek volna együtt, mert egy bélpoklos volt a csajszi, soha nem volt neki semmi elég, viszont a srác nem egy lusta disznó. Miért nem lehet csak úgy békében élni? Nekem se hiányzik az, hogy bántson valaki és inkább vagyok egyedül, minthogy valaki tönkre tegye az életemet.

Szerintem marhára gáz, hogy a kapitalizmus bele eszi magát a magánéletbe és tönkreteszi az emberi kapcsolatokat. Nancy Fraser a kannibál kapitalizmus írójának igaza van abban, hogy ez már nem csak gazdasági rendszer. Ti nem tartjátok problémának ezt? Mi a véleményetek erről a globális kapitalizmusról és erről a neoprotestáns etikáról? Nem érzitek azt, hogy nem normális az, hogy ennyire lerombolja az emberi kapcsolatokat?


szept. 26. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez probléma, mást kell keresni.
szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Csak a csóróknak probléma a kapitalizmus. Mármint a tényleg csóróknak. Nem vagyok gazdag, de telik arra amire szeretném és a páromnak, ismerősi köröm nagy részének szintén. Nem is volt soha probléma, hogy pénz miatt mentek volna tönkre kapcsolatok, mert eleve meg sem születnek olyan kapcsolatok, ahol az egyik ezt akarja, a másik meg azt. Nem téma nálunk a pénz hatalmas összegek alatt. Nem külső alapján kellene válogatni, hanem a haverod jöjjön össze valami befőtt csajjal, aki szeret otthon dögleni és semmit nem csinálni.
szept. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is így volt a történelemben.
szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Kitalálom,

Te csóró vagy, és a te "magáneletedbe' szolt bele a kapitalizmus..

szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De, normális. Nem fogok senkit eltartani, és engem sem fog senki eltartani.
szept. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy békében élni? Hogy akarsz békében élni, ha csóró vagy és ezáltal nem tudsz felnőni a párod igényeihez?
szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van


1.Te keresel többet és lehúznak

2.Te keresel kevesebbet és lehúzod a másikat


"Kill or be killed", csak pénzzel. Az első nemesebb, de balekság is mellé, a második suttyó, de kényelmes.

szept. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, netto 800 ezer korul keresek. Nem egy hú de nagy fizetes, de azert jónak mondható. Kerdem én, mit kezdjek egy netto 220 ezret kereső pasival? Eltartom majd?
szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Téged ma nyomtattak 3D-ben?

Noszty fiú?

Jávor Pál hősszerelmes filmjei és magánélete?

Kodály első és második házassága?

A kapitalizmusna ehhez semi köze. Évezredek óta ez van.

A gáz a nő, aki a gellérthegyi luxuslakás helyett hozzáment egy karakózhörcsögi kockához és most a szemére veti, hogy nem csilliárdos. Tetszett volna olyat pecázni.

szept. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég jó anyagi körülmények között nőttem fel, vannak dolgok amihez hozzászoktam. Ha egyedül vagyok akkor azt magamnak tudom is biztosítani, főleg hogy a szüleim közben segítenek is egy kis pénzzel.

Gondolj bele, összejönnék egy 250et kereső pasival...

Máris ott lenne, hogy valószínűleg nem tud kifizetni egy jobb éttermet, programot. Hát ki fizet? A nő...

Szóval:)

szept. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!