Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Evelin és MP? Hogy lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evelin és MP? Hogy lehet, hogy egy ilyen átlag nő kifog egy chad-et más csinosabb nő pedig a legrosszabbakat?

Figyelt kérdés

Hogy lehet az, hogy egy 34 éves gyerekes átlagos nő meg tud ismerkedni egy olyan chad férfival, mint MP (budai, értelmiségi, jól szituált, nem elhízott, láthatóan igényes önmagára) és egészen az eljegyzésig jutni


Míg itt vagyok én, 30 évesen, gyermek nélkül, vékonyabb, dekoratívabb, mint Evelin, és csak a munkanélküli/gyári munkás/vidéki tanulatlan dohányzó/a TV előtt rántott húst zabáló, igénytelem férfiak találnak csak meg?


Ez szerencse kérdése?


tegnapelőtt 20:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
6%

Nem elhízott?


[link]

tegnapelőtt 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
10%
Hát le is cserélte.
tegnapelőtt 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%
Bárcsak ennyire lennének elhízottak az itteni malac pasik is.
tegnapelőtt 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Elsősorban nem az arcára gondoltam, mert az ízlések és pofonok kérdése. Hanem az alapvető chad tényekre: értelmiségi, úri családból való, úri fiú, Nyugat-Európában szocializálódott, több nyelven beszél.. szóval nem a magyarok 99.9 százalékának a tagja.


Jogos, hogy neki is vannak gyerekei!

Én rám ezek szintén igazak (értelmiség család, Ny-Európában éltem több évet, több nyelven beszélek stb.) de még sosem hozott össze a sors hasonlóval Mo-on.

Csak pókhasú buszvezetőkkel/gépjárműoktatókkal, vendéglátásban kisegítőkkel, építkezésen dolgozóval (kőmüves) stb.

tegnapelőtt 22:28
 15/25 anonim ***** válasza:
75%

"Hát le is cserélte."


Evelin szakított, mivel elviselhetetlen volt MP személyisége.

tegnapelőtt 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

#14 nincs valami parasztos a kisugárzásodban?


Meg Evelin nyilván nem a gyk-n tossza egész nap a rezet.

tegnapelőtt 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
65%
Ha értelmiségi családból származol, akkor a szüleid baráti köre is értelmiségi. Csak van valamelyiknek egy egyedülálló fia. Illetve, ha te értelmiségi vagy, a te barátaid, ismerőseid is azok, szerveznek nekik bálokat is, meg egyáltalán a kapcsolataid, munkád révén kell, hogy legyenek körülötted hasonló kaliberű férfiak, mint amilyen te vagy nőként.
tegnapelőtt 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
57%
MP egy arrogáns, nagyképű barom. Ismerem egyik családtagját, ő sem különb, egy tudálékos fsz. Nézhet ki jöl MP (szerintem nem, de mindegy), lehet bármilyen neveltetése, ezt nem vetkőzi le.
tegnapelőtt 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Írjál rá akkor MP-re hátha kifog a szerelmi hálójával és összejöttök. xP
tegnap 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a Badoon írtak egymásra, az a titka. Például ha a jachtklubban ismerkedsz vagy a golfpályán, esetleg egy zárt körű fogadáson, netán a barátaid mutatnak be egymásnak, akkor nem gyári melós alkeszokkal hoz össze az élet.
tegnap 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!