Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Evelin és MP? Hogy lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evelin és MP? Hogy lehet, hogy egy ilyen átlag nő kifog egy chad-et más csinosabb nő pedig a legrosszabbakat?

Figyelt kérdés

Hogy lehet az, hogy egy 34 éves gyerekes átlagos nő meg tud ismerkedni egy olyan chad férfival, mint MP (budai, értelmiségi, jól szituált, nem elhízott, láthatóan igényes önmagára) és egészen az eljegyzésig jutni


Míg itt vagyok én, 30 évesen, gyermek nélkül, vékonyabb, dekoratívabb, mint Evelin, és csak a munkanélküli/gyári munkás/vidéki tanulatlan dohányzó/a TV előtt rántott húst zabáló, igénytelem férfiak találnak csak meg?


Ez szerencse kérdése?


tegnap 20:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Te amúgy milyen mozit néztél?
tegnap 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
56%
Úgy hogy állítólag a nő támogatta anyagilag meg kapcsolatokkal
tegnap 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
43%
Pont ezen gondolkoztam én is. Evelin nem valami nagy durranás. Az alakja, az arca, a haja... És igen, még gyereke is van. MP meg a korosztályában (de lehet, nem is csak abban) azért bőven átlag feletti. Mármint a magyar átlagot nézve, nem a gyk-s hozzászólók sajátos kis buborékját, ami tele van csúcs férfiakkal. Szóval hogy a fenébe? 🤔 Más, jobb nő meg rendre csak kövér, ápolatlan, igénytelen, tanulatlan tahókba botlik.
tegnap 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem pont összeillenek. Bírom MP-t, de pasiként nem tetszik.
tegnap 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
24%

MP férfiként nem nagy szám, elég meleges mozdulatai vannak, és a passzos ruhák is ugyanezt a benyomást keltik, hogy maximalista, és görcsös.


Sok dekoratív nő baromi felszínes. Evelin lehet hogy nem annyira szép, ettől még sokszor úgy látszott, hogy őszintén szereti MP-t, bájos, és ragaszkodónak látszott, ami nagyon vonzóvá teszi. Nem minden az, hogy valaki alapból szép-e.


Kíváncsi lennék, hogy ez a kérdés egy társkereső oldalon leírás formájában mennyire lenne vonzó. Lehet hogy ez is az oka a kudarcoknak, mert érzik a férfiak, hogy nagyon ekörül forog a dolog.


Valamiért annak is oka van, hogy gyári munkások látnak esélyt, de a chad-ek kevésnek tartanak. Akkor ott valami ok van. És akár lehet az is, hogy ezt érzik, hogy csak a kirakat kell.

tegnap 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem semmivel nem jobb MP, mint Evelin. Alkatra mindkettő jól tartja magát, igényesnek mindkettő igényes. Arcra mindkettő kicsivel átlag felett. Se Evelinre nem tudom azt mondani, hogy álomnő, se MP-re, hogy álompasi. Egy szinten vannak. Az, hogy Evelinnek van gyereke semmit nem jelent, MP-nek is van három, szóval..
tegnap 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
36%
Arcra mindkettő átlag felett? A csajnak maszkulin az egész feje, MP meg úgy néz ki, mint mikor valamit mosás után bennhagysz a gépben, és összegyűrve szárad meg.
tegnap 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
26%
Meg Evelin alkatra jól tartja magát? Vicc. Igényes? Hát pl. a haja a feje tetejére lapul, a végei eléggé rottyon vannak, úgy az egész nem valami jó. Ezt egy igényesnek mondott nő nem hagyja/viseli így.
tegnap 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
70%

Nos, MP nem jobb férfiként, mint Evelin nőként. Ráadásul 10 évvel idősebb nála. Evelin egyetemet végzett üzletasszony.

MP-nek szintén van gyereke.

tegnap 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%

"És igen, még gyereke is van"


MP-nek is, észlények.

Az incel teóriák meg nem igazak a való életre.

tegnap 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!