Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én gondolom túl, vagy mi lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom túl, vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
Párom nem az a közösségi médiás férfi. Sok embert nem követ, még a saját sógornőjét sem. Azonban 1 éve bekövetett egy olyan csajt Instagramon, akit életemben utáltam, mert egyfolytában csak bántott. Akkor úgy tudtam, hogy a csaj kapcsolatban van, nem tulajdonítottam nagy dolgot neki, bár furcsáltam. Nemrég tudtam meg, hogy már egy éve egyedülálló. Párom nem szokta csak úgy random csajok képeit lájkolgatni, de ennek a csajnak be van lájkolva a profilképe stb. Sajna nem tudom, hogy higyjek e neki. Nem élünk együtt, hetente 1× ha találkozunk. Én vagyok a túl féltékeny?

ma 13:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
10. Akkor én a helyedben szólnék neki, hogy ne kövesse azt az illetőt, aki bántott téged, mert neked rosszul esik. Amíg a párod nem tud róla, addig nem hibáztathatod.
ma 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tud róla akkor mégis mit vársz el tőle?
ma 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem lenne bajom, ha az a fajta ember lenne, aki mindenkit követ konkrétan. De alig van pár személy akit követ, nagyrészt nem tölt sok időt sem facebookon sem instagramon. Inkább annyit, amennyit beszélget. Ezért furcsa nekem.
ma 15:21
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem kérdezel rá ha egyszer zavar? Ha látod rajta, hogy elpirul, vagy nem bír a szemedbe nézni, habbog mint a partra vetett hal akkor meg van a válaszod a kérdésedre. Nyilván ha elkezd téged bántani,te rád kenni az egészet, hogy te vagy hisztis és hasonlók az is egyfajta válasz. Egyébként ha ő téged minimum kedvel akkor tovább nem követi. Ne itt érdeklődj mert mi nem ismerjük a párod és mindenki másképp áll a témához. Valakinek meg se kottyan, valakit ugyanúgy bizgatna.
ma 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#14, persze megkérdem tőle, de csak személyesen. Addig meg még kicsit sok idő van. Csak azért írom ki, hogy megerősítést kapjak, hogy tényleg nem csak egy hisztis p!csa vagyok, és megkérdezhetem. Eléggé konflikuskerülő vagyok, és érdekelt a többség véleménye, hogy csak túlgondolom-e a dolgokat. Tudom, hogy a többség nem a párom, csak kellett ez a megerősítés.
ma 16:08
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne más döntse el helyetted, vagy más véleménye, hogy neked mi fér bele. Hiába irjuk százan, hogy oké ha hűtlen lesz hozzád vele. Vagy fordítva.
ma 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!