Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én gondolom túl, vagy mi lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom túl, vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
Párom nem az a közösségi médiás férfi. Sok embert nem követ, még a saját sógornőjét sem. Azonban 1 éve bekövetett egy olyan csajt Instagramon, akit életemben utáltam, mert egyfolytában csak bántott. Akkor úgy tudtam, hogy a csaj kapcsolatban van, nem tulajdonítottam nagy dolgot neki, bár furcsáltam. Nemrég tudtam meg, hogy már egy éve egyedülálló. Párom nem szokta csak úgy random csajok képeit lájkolgatni, de ennek a csajnak be van lájkolva a profilképe stb. Sajna nem tudom, hogy higyjek e neki. Nem élünk együtt, hetente 1× ha találkozunk. Én vagyok a túl féltékeny?

ma 13:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem gondolod túl.

Amúgy miért csak 1x találkoztok hetente? Messze laktok?

ma 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, dolgozik ő, én meg egyetemista vagyok.
ma 13:42
 3/16 anonim ***** válasza:
Megszívta.:) Te meg szerencsés vagy. Megtudtad mi folyik a hallgató hátad mögött.
ma 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Túlgondolod. Biztos szeret téged.
ma 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
Most komolyan egy lajk miatt vagy feltekeny?
ma 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem lenne bajom. De a csajt tudtommal nagyon nem ismeri, csak úgy, hogy xy volt barátnője. És ahogy mondom, senkit nem követ instán, a barátait se nagyon és a hozzá közel állókat se annyira.
ma 14:37
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
Én mindent belájkolok ami szembe jön, szerintem ezt kár túlgondolni, engem zavarna hogy minden apróságon ennyit agyalsz.
ma 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Senkit nem lájkol, csak egy csajt aki bántott téged mindig. Oké, egy lájk, de egy szakítás meg ennyi erővel csak egy "üzenet".


Attól hogy valami egy lájk enged következtetni nagyobb dolgokra. :)

ma 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Tud róla a párod, hogy bántott téged a lány? Ha igen akkor engem ez zavarna nagyon.
ma 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem, csak azt a csaj csoportot tudja, amiben a csaj is benne van. De nem említettem neki, hogy yz konkrétan miket csinált velem.
ma 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!