Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek abban az eseten?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek abban az eseten?

Figyelt kérdés

Mit tennétek abban az eseten Van egy barátom meg bántottam azzal egész durván, kicsit fèltékeny voltam meg, hogy nem válaszolt nekem napokig és folyton írtam neki erre letiltot három helyen immasenge, fb es insta de hagysz kiskapukat pl viber, vagy snap vagy lokátor vagy egyébb más platformon az mit takarhat, hogy csak

gondolkozási idő kell míg leülepedjen?


Mert értelem szerűen ha valaki azt akarja h sehol ne lepjen veled kapcsolatban akkor teljesen elzárnál minden elérési utat.



ma 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt egy barátod...
ma 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne féltékenykedj, ne kényszerítsd rá valakire magad, és ha nem akarnka veled beszélni, akkor ne beszélj emberekkel. Viselkedj mindenkivel úgy, ahogy te is szeretnéd, hogy viselkedjenek veled. Ebben az esetben pedig tartsd tiszteletben, hogy nem szeretne veled kommunikálni többet. Gyászold meg, lépj túl rajta és tanulj belőle.
ma 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!