Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy élte meg a pillanatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy élte meg a pillanatot, amikor az exe megházasodott?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok, most már abba a korosztályba tartozom, hogy egy pár éve házasodnak az exeim. Talán 1 emberrel tudtam volna eddig elképzelni a házasságot, meg ő olyan nagy igazi szerelemnek tűnt, most láttam Facebook-on, hogy most már ő is házas. Kicsit így belémnyilalt ilyen rossz érzés, de nyilván ez az élet rendje. Aztán van olyan exem is, aki korábban házasodott, aztán semmi érzés nem volt bennem.


Van köztetek olyan, akit kicsit szíven ütött az, hogy az exe már házas, mi magunk meg még lehet nem vagyunk rajta egy kicsit túl a dolgon ezért is érinthetett így?


Bár én egy kicsit rosszul vagyok összerakva, mert lassabban engedem el az embereket.


Olyan érzés ezek ellenére nincs bennem, hogy basszus én miért nem vagyok már házas, mert még mindig nem tartok ott egzisztenciálisan sem, hogy jó ötletnek tartanám, szóval vegyesek az érzéseim.


Szóval összefoglalva: van köztetek olyan, akibe rossz érzések kavarogtak miután megtudta, hogy a volt párkapcsolatában a másik fél már végleg másé lett?


tegnap 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert nem is tudtam róla!
tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jót röhögtem, hogy fogott egy szerencsétlent, akit vagy becsicsikított, vagy akinek még fogalma sincs, mibe nyúlt... :)
tegnap 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem házasodtak meg. Egyiknek nem bolt utánam barátnője sem. Másiknak van, de nem érdekel. Most egy rendes párkapcsolatban vagyok 5 éve, és csak ez a része érdekel. Viszont ha a jelenlegi párom lenne az az ex, kiborulnék. Szerintem ő az a férfi, akit nekem szánt az ég, és rossz belegondolni, hogy másé is lehetne majd.
tegnap 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkönnyebbültem.
tegnap 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Megsajnáltam a férjét. De aztán az első találkozás után rájöttem, hogy zsák a foltját. Nem voltam szerelmes, de a csaj belém volt zúgva. Üsse kő, ideköltözött. Nekem is megcsappant a munka, szóval nem volt bőven a költőpénz. Mondtam, hogy nézhetne valami 4 órást legalább. Baszki, nem volt rest kérni az apjától egy milliót. (Nem volt irigy az apja, és van is neki bőven.) De ezzel teljesen felkúrt, uh inkább szépen megmondtam, hogy költözzön el. Az új csávóját meg kérdeztem, hogy és hova tervezik a gyereket, erre az "majd apósom megoldja". Bakker, és 25 évesek. Ha a fater lerobban, a 3 kölyök 2 év alatt kiforgatja mindenéből... másik exem nem tervez házasodni, néha összejárunk. Az első meg házasodott, szült, elvált, és most egy 18 éves csávóval van együtt.
ma 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!