Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiatal (18-35), de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatal (18-35), de már megházasodott magyar nők, lányok nagyjából hány százaléka ment hozzá külföldi férjhez (lakóhelytől függetlenül)?

Figyelt kérdés

Tehát kiköltözöttek és itthon élők egyaránt.


Mert gyakran látom, hallom, hogy sokaknak külföldi férje van, vagy beszélnek róla, h vmelyik barátnőjüknek, rokonuknak az van.


2023. nov. 7. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem soknak.
2023. nov. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ritka, biztosan kevesebb mint 1%
2023. nov. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem soknak.

Gyakran látod, hallod, igen. És felkapod a fejed akkor is, amikor valakinek magyar párja van? Gondolom nem. Ezért érzed gyakorinak, mert csak erre kapod fel a fejed, a többire nem.

2023. nov. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég kevesen. Akik kiköltöztek, azoknál nagyobb az arány, de az itthoniaknál kicsi.
2023. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a párom külföldi, igaz még nem házasodtunk össze, de mivel elképesztően jó kapcsolatunk van, mindketten szeretnénk erre a szintre emelni magunkat:)
2023. nov. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itthon szerintem ritka, a külföldiek nem maradnak itt hosszabb távon,az esetek 9%-ban a magyar költözik ki egy másik országba és ott ismerkednek meg stb.
2023. nov. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!