Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldi magyarok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldi magyarok, akik szingliként költöztek ki, hogyan találtatok párra? Milyen nemzetiségűre?

Figyelt kérdés

Hallottam már olyat, hogy helyi embert szerettek meg, olyat is, hogy egy szintén kint élő magyarral jöttek össze, vagy interneten ismerkedtek meg otthoni magyarral, aki később kiköltözött hozzájuk, meg olyat is, hogy más országbeli bevándorlóval. Rokonságomban pl van egy Angliában élő magyar-lengyel pár.

Érdekelnének ilyen sztorik.


2023. okt. 5. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Eleve vendéglátásban kezdtem el.dolgozni ráadásul szórakoztatóipar szinte minden vendéggel beszélgettem és ugy. Lettek barátaim, aztán a barátok barátai, haveri körök, szerelmek, mentünk mindenhova, tópartozni, kajálni, grillezni, kocsiban zene, skate park, úszni nagyon igényes szabadstrandra, fizetős strandokra, aztán munkáltatokat cégvezetőket is megismertem, széles kapcsolatrendszerek alakultak ki.

Németo-ban, németek, oroszok, törökók, csehek, portigálok, belga románok.


Magyarok csak átvertek meg loptak tőlem valahogy (pl mjnkahelyi szálláson, meg másik munkahelyen kifúrtak- az takarítás volt szállodában és a hátam mögött azt mondták rosszul takarítok meg ezeregy sztori, volt kint c.gány is akik le akartak húzni, vagy más, aki az a rendes c.gány de a kapcsolatomba akart bekavarni)magyarokkal valahogy soha nem jöttem ki. Pedig én tilmácsoltam nekik a bankban ia segítettem számlát nyitni meg stn mégis azt kaptam hogy lopnak átvernek fúrnak.

Lehet pont rossz köröket fogtam ki.

2023. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

*Ja és még at arab főnököm akinek azért el tud járni a keze is engem úgy kezelt mintha a lánya lennék. Kedvesen és tisztelettel. De volt olyan magyar csaj akit egyenesen megveretett egy arab nővel.

Tehát még az arabokban is a jógejeket fogtam ki meg az összes népcsoportban, kivéve a magyarok és c.gányokat. azok ott ártottak nekem ahol csak tudtak.

2023. okt. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

#2

Mi az Isten? Miféle helyen dolgozol te, hogy az arab főnököd veri az alkalmazottakat?

2023. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Volt olyan aki pénzért k.félt vkivel. Azonnal ki lett rúgva, meg ráment az arab nő.

A főnök rühelli a r.bancokat.

Legyenek a nők szexik üdék, flörtöljenek szolgaljanak ki mosolyogjanak vonzzák a vendégeket, de ne járassák le a helyet.

Meg ilyenért be is zárhatják az egészet.

2023. okt. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4

Sztriptíz bár?

2023. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem éppen, de olyasmi. Előadások és show k is vannak. Majdnem pl a Sakáltanyára is hasonlit.
2023. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

Felmentem badoora, húzgáltam jobbra, balra, és elmentem azzal randira, akivel jót tudtunk beszélgetni telefonon is.

Németországban, német férfival jöttem össze.

Ismerkedtem magyarral is, nem ez volt a döntô szempont.

2023. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt kinn ismerkedtem ugyan úgy, mindha otthon lennék. A való életben. Osztrák a párom.
2023. okt. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Angliában élek, mérnöknő vagyok. Férjemmel a munkahelyemen jöttem össze, ő is mérnök, angol, elvált. Négy éve vagyunk együtt, tavaly volt az esküvőnk.
2023. okt. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!