Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmincas, negyvenes nők. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas, negyvenes nők. Ha lenne egy olyan világ 1 évig, ahol eltűnne a föld színéről a férfiak jó része, és csak és kizárólag kamasz fiúk maradnának, akkor örülnétek?

Figyelt kérdés
Természetesen nem tudódna ki sosem, és utána visszakerülnél a saját életedbe. Belemennél, hogy titokban végig szexelj egy évet 15-16 éves fiúkkal, vagy inkább szomorú lennél és nem szexelnél. Életkorodat is írd le, illetve ebben a világban szélesítheted a fantáziádat is.

ma 14:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

42 vagyok és nem szexelnék többet. Még 20-on évesen sem vonzottak a tizenéves fiúk.


A fikciód szerint a 18 éves nagyfiam is eltűnne, úgyhogy nagyon szomorú lennék, eszembe sem jutna többé a szex még gondolatilag sem.

ma 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Még soha az életben nem találkoztam olyan női fantáziával a baráti, ismeretségi körömben ahol a nők kiskorú gyermekekre vágynak pedig sokat beszélünk a szexről a csajokkal egymás között. A nőknél a fantázia a fiatalabbakról a huszonéves korúaknál indul.
ma 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekem ekkora. A gondolat is undorító. Nem vagyok agybeteg.
ma 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
A 15-16 éves srácok nagyon kis bénák. Egyrészt tombolnak bennük a hormonok, megbasznának mindent is, ami él és mozog és napjában ötször kiverik, ami nem túl szexi. Másrészt még olyan kis tejfölösszájú, pattanásos, nyegle fiúk. Finoman szólva se néz ki jól a többségük.
ma 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%

Azt valahol értem, amikor a férfiak kamaszlányokra buknak, ugye feszes meg tapasztalatlan, minden, amit a férfi csinál, az abszolút új nekik és ennélfogva jó, a pasinak kvázi biztonságos terep bármire. Na de nőként én nem azt várom a partneremtől, hogy akkor most feküdjön ott és várja, hogy én megmutassam, hova kell bedugni meg tanítgassam meg mittudomén, én azt várom, hogy felkapjon, gerincre vágjon, és kb kiolvassa a gondolataimat és úgy dugjon meg rendesen. Ezt egy tizenéves fiú sem tudja megcsinálni, ez a képesség a tapasztaltabb 30-asoknál jön elő először. A 15-16 éves kamasszal nekem miért lenne jó szexelni? Elsül egy perc alatt, azt se tudja, hova nézzen, hova nyúljon, egyáltalán hogy nyúljon hozzám, szóval nem. Bocs, de 1 év nem olyan hosszú idő, simán kivárnám szex nélkül, amíg visszatérnek az érettebb, tapasztaltabb férfiak is.


31 vagyok.

ma 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, biztos hogy nem kezdenék tinisráccal. Még tini koromban sem tetszettek.
ma 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Semmi vonzót nem találok még a 18-20 éves srácokban sem, nem ám gimnazistákban. Kialakulatlanok testileg, gyerekek hozzám képest fejben.

De, nem is félek tőlük. Ha egy évig nem lenne kifejlett felnőtt férfi a világban, sokkal bátrabban mennék este kutyát sétàltatni, vagy bulizni. Szexelni amúgy is csak kapcsolatban szoktam, így ez a része nem lenne nagy érvágás.

ma 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Köszi, nem vagyok pedofil! Es ez a kérdés erősen súrolja a pedofiliara valo buzditást! Hányinger
ma 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18. A 15-16 évesek esetében nem lehet pedofíliáról beszélni.

A pedofilokat az éretlen 0-12(max) gyerekek érdeklik.

ma 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!