Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmincas, negyvenes nők. Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas, negyvenes nők. Ha lenne egy olyan világ 1 évig, ahol eltűnne a föld színéről a férfiak jó része, és csak és kizárólag kamasz fiúk maradnának, akkor örülnétek?

Figyelt kérdés
Természetesen nem tudódna ki sosem, és utána visszakerülnél a saját életedbe. Belemennél, hogy titokban végig szexelj egy évet 15-16 éves fiúkkal, vagy inkább szomorú lennél és nem szexelnél. Életkorodat is írd le, illetve ebben a világban szélesítheted a fantáziádat is.

ma 14:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Fuj már, majdnem ennyi idős a fiam, el se tudom képzelni, hogy egy gyerekre úgy nézzek. 36N
ma 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Vonzanak a fiatalabb pasik, de van egy határ :D 20 alá nem mennék
ma 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

25 alatt pattanásos nyomik vannak.


Nekem akkor sem tetszettek a tinédzser fiúk, amikor tinédzser lány voltam.


Szakmunkás bajszosak, büdösek, mint a görény, (az újonnan beindult hormonok), és hülyék, mint a segg.


Akiket a tévében látsz tinik, azokat huszonévesek játsszák. Általános iskola mellett lakom, ezek még rohadtul gyerekek.


Ne a saját pedo moráljaid alapján ítélj másokat.

ma 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Fúj, akkor inkább csak magamhoz nyúlok egy évig.
ma 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A vibrátoromat nem használhatom? Viszik magukkal a férfiak?
ma 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A nők általában nem nyáladzanak a náluk 20 évvel fiatalabb fiúkra. Nem úgy mint a pasik a kislányokra. Kérdező, te vagy a tinifiús? Vagy csak magadból indulsz ki?
ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Visszatért a látens meleg homi.
ma 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én egy érett, középkorú férfi vagyok. Ha fordítva lenne, eltünnének az érett Nők, maradnának a tinilányok, azt tenném amit a #4-es Hölgy. Maszturbálnék egy évig. Kitünö mentális egészségnek örvendek, nem vonzanak a kislányok. A korombeli Hölgyek viszont annál inkább!


Tudom hogy nem ez volt a kérdés, bocsi az OFF-ért!

ma 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Semmi gond, köszönök minden választ, jöhetnek még. Azt hittem ilyesfajta perverziók is vannak, ha nem is nyíltan, de anonim legalább.
ma 15:03
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges embert nem vonzanak a gyerekek. És ez nőkre is és férfiakra is ugyanúgy igaz.
ma 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!