Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan akit körbeugrálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akit körbeugrálnak a nők?

Figyelt kérdés

Létezik ilyen jelenség átlag férfiak körében?

Nemrég ért véget egy hosszú kapcsolatom, azóta viszont nem tudok róla, hogy tetszenék valakinek. S mivel senki nem kezdeményez, vagy senki nem "szólja el" magát, hogy ennek meg annak tetszel, így én nem is erőlködök senkinél. Úgy vagyok vele, hogy semmi értelme futni a nők után, legalább megkímélem magam a visszautasításoktól. Különben meg, ha valaki nem tetszik az hidegen hagy érthető módon, aki meg bejön azzal úgy vagyok, hogy neki én úgysem lennék elég és már túl is léptem rajta.

Erre megkaptam, hogy ne csodálkozzak akkor, ha így egyedül maradok. Valóban létezik még olyan a mai világban, hogy egy pasi kitartóan udvarol és meghódít egy nőt?! Mert szerintem nem. Valószínűleg az én létezésemről is sokan tudnak a környékemen, de mivel nem vagyok jó parti, nem vagyok nézve semmibe, így ezért nem akar senki a barátnőm lenni.

27/f



ma 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem a gimiben vagyunk már, annál több kell hogy “tetszel”. Barátkozz emberekkel, nőkkel, aztán akivel kialakul valami plusz azt úgyis érzed és őt érdemes elhívni randizni, nem random lányokat akik jól néznek ki de nem tudsz róluk semmit. Először alakuljon ki bármiféle kapcsolat és utána lehet azt tovább vinni.
ma 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, a férjemet,...egyhelyen dolgozunk, (ő mérnök, én könyvelő) az összes r*banc a sorrol a mernökökre pályázik, mind1, hogy nős/baratnője van.
ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lol
ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1

Úgy lesz valószínűleg, megfogadom a tanácsod!

#2

Akkor igazán szerencsés vagy, hogy ezt ő nem használja ki.

ma 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:

4

Én sem használom ki, pesog kapok ajanlatokat bőven férfi kollégaktol. Ha megtenné, mehetne...

ma 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van. Nem is egy!
ma 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!