Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (kérdés rövid. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (kérdés rövid. )

Figyelt kérdés
Van egy srác.Egy suliba járunk,és barátnőmmel beszélgettek rólam először.Aztán felvett msnre,de folyton csak a szexre célozgat.Helyes is meg kedves is lenne,de...ő 19 évees én meg 14.Az egyik gond.A másik meg,hogy valószínűleg csak megakar fektetni.Szerintetek?
2010. nov. 3. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Rakottkrumplit tejföllel leöntve.
2010. nov. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne csináld már igy is éhes vagyok.. Amúgy kedves kérdező megválaszoltad a kérdésedet, mit vársz még? Helyes és kedves amig megfektet aztán annyi.. 14 évesen mit akarhat tőled egy 19 éves, ha csak a szexről beszél? Aztán lehet, hogy tévedek..
2010. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sztem te is tudod a választ. két út van ami járható:

a.) megdug otthagy

B.) te hagyod ott és nem foglalkozol vele többet.


nem udsz megváltoztatni egy vad 19 éves srácot, se jogod se képességed nincs hozzá. had vaduljon míg megteheti. te meg légy normális

L/16

2010. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, csak meg akar fektetni. hihetetlen számomra, hogy egy 19 éves srác mit is akarhat egy 14 évestől? mondjuk vannak sejtéseim, hogy annak a gyereknek nem akad "barátnő" a saját korosztályából, és inkább a gyerekeket eteti mindenféle mesével.

ma esett meg velem: ülök a buszon, előttem egy 10 éves lányka, és mellette a bátyja, aki volt vagy 20 éves.

srác: "ne félj, te is mindjárt szexelni fogsz, csak várd meg a 14 évedet...de lehet, hgoy már előbb. (és teljesen komolyan mondta, semmi ironia nélkül. látszott rajta, hogy ő úgy gondolja, hogy ez a természetes)

lány erre: "anyu anyu, mikor leszek már 14?"

erről ennyit...

2010. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

15.31-> ez durva :S:S

Szép kis család lehet....


Amúgy...már volt 18éves barátom félévig,és nem történt semmi.A pasi még csak nem is volt lúzer,mert a saját korosztályából is döglöttek utána a csajok...de valamiért velem járt.Szóval nem csak ilyenek vannak.Azért köszönöm a válaszokat (:

2010. nov. 3. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!