Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Fontos az, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Fontos az, hogy egy pasi sportoljon?

Figyelt kérdés

Szimpatikusabb lesz, ha valamilyen sporttevékenységet folytat és ezt valamelyest tükrözi az alakja is, vagy nem oszt nem szoroz?

Például van akiről ránézésre meg lehet mondani, hogy abszolút nem foglalkozik a testével semmilyen szinten.

Az befolyásolja a döntéseteket, hogy mi a sport maga?

A foci tetszik inkább, a futás, biciklizés?

Vagy az extrém sportokra jobban felkapjátok a fejeteket, amiben van némi veszély és egy kis kúrázsi is szükségeltetik?



szept. 14. 21:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
34%
Párja még mindig a zokninak és a cipőnek van🤦
szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%
#11 ok, és? Azzal neked van dolgod, hogy egy teljesen normális szó használaton fent akadsz, nem annak akinek mondod. Ha neked nem tetszik ne mond, de én nem érzem, hogy ezzel degradàlnám a páromat és 8 év alatt neki sdm volt ezzel gondja.
szept. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az fontos, hogy valamennyire figyeljen oda az egészségére és ne punnyadjon és zabáljon - az egészségtelenség nem vonzó, meg életvitelre sem passzolnánk. Az nem fontos, hogy effektíve, konkrétan sportoljon... elég ha sétál. A testalkat nekem másodlagos, még kis pocak is belefér.
szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam fontos a sport, főleg egészség szempontból.

Én mióta az eszemet csak tudom sportolok, eddig a barátaimat is sport által ismertem meg.

Előny ha küzdősport, de egyébként teljesen mindegy hogy micsoda...kivéve a Hobby Horse :D

szept. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#11 A galambot kifelejtetted.
ma 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#11 Ja és a kesztyűnek is van!
ma 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!