Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Fontos az, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Fontos az, hogy egy pasi sportoljon?

Figyelt kérdés

Szimpatikusabb lesz, ha valamilyen sporttevékenységet folytat és ezt valamelyest tükrözi az alakja is, vagy nem oszt nem szoroz?

Például van akiről ránézésre meg lehet mondani, hogy abszolút nem foglalkozik a testével semmilyen szinten.

Az befolyásolja a döntéseteket, hogy mi a sport maga?

A foci tetszik inkább, a futás, biciklizés?

Vagy az extrém sportokra jobban felkapjátok a fejeteket, amiben van némi veszély és egy kis kúrázsi is szükségeltetik?



szept. 14. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Extrém sportot végzőket kerülöm, nem kellenek ilyen adrenalinhuszárok, kösz. A sima sport nem lényeges, csak nézzen ki normálisan meg mondjuk ne egy egész nap döglős alak legyen aki kifullad, ha a kanapén fekvésnél kicsit jobban meg kell erőltetni magát. Normális erőnléthez nem kell sport, igazából akkor fontos, ha mondjuk kocsi-iroda életet él az illető vagy HO van. Ha aktív, jár-kel, akkor nem lesz egy punnyadt, fáradt alak.
szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem azért fontos, hogy felkapjam az információra a fejem, hanem az fontos nekem, hogy törődik az egészségével, mint én, és fontos neki egy esztétikus test fenntartása. Egyébként igen, ha valaki rendszeresen sportol, az látszik rajta. És nem a táplálékkiegészítős, minden nap gyúrós, felfújt izmokat értem ez alatt, hanem a kicsit látható izmokat... pl. a van vádlija, férfias a keze, nem sörhasa van. Semmi extra. Igen, az pedig vonzó.
szept. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Inkább csak ne legyen lusta. Az is jó, ha túrázni megyünk. Mi pl. simán megteszünk húsz km-t egy városi séta alkalmával is. Csak ide-oda cél nélkül.
szept. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%
Parom mountain bikeozik, en lovagolok, ugyhogy mondhatni mindketten extrem sportolok vagyunk. De egyebkent nem volt soha feltetel nalam a sport, ahogyan a kigyurt test sem.
szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
44%
Ha anélkül is kigyúrt nem bánom ha nem sportol.
szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
És sportszerűen baxok
szept. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

Az extrém, önvédelmi és harc alapú sportok kizáró tényező nálam.

Ne legyen tohonya, kövér, ehhez kell valamit mozogni jellemzően, úgyhogy mindenképp előny, ha sportol. Az, hogy fut, úszik, focizik, túrázik az már mindegy nekem.

szept. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Ne legyen mindenre lusta, mondjuk jöjjön el velem sétálni 1-2 órát néha, vagy úszni. Nem kellenek extrém dolgok, de a sörhas nekem nem vonzó.
szept. 15. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Párom nem sportol, ennek ellenére normál testalkata van. Szálkás izmos, minimális zsír réteggel. Így nála a sport nem oszt, nem szoroz.

Viszont, ha valaki hízékony alkat örülnék, ha odafigyelne magára, hogy ne essen túlzásba.

szept. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!