Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfinak azt mondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak azt mondom amikor összefutunk, hogy "már hiányzott, hogy összefussunk" (régen találkoztunk, és az utcában össze szoktunk futni. Ezzel kifejezem, hogy mint férfi tetszik?

Figyelt kérdés

szept. 13. 12:31
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:

A kedves, kívánatos emberek, bármennyire is tetszünk nekik, mindig párban járnak.

Majd máskor jön valaki más, aki tetszik!

szept. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:

Végül írtam neki, nem bírtam ki, de csak szolidat: valamit akartam kérdezni de úgy láttam rossz kedve van, és remélem legközelebb lesz najd rá lehetőségem.


Amugy hivatalos kapcsolatban is vagyunk, tényleg ajarok vlmt kérdezni.

Eddig nem kaptam választ.

szept. 14. 18:56
 33/50 anonim ***** válasza:
67%
Jó, hogy írtál, amúgy csak bántott volna. Majd írj, hogy mi lett végül!😊 30/N
szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

33:igen, képzeld, tök jól érzem magam azóta, annak ellenére hogy nem írt még.

Meg szerintem ez "normálisabb" sms, nem tolakodó.

szept. 14. 19:37
 35/50 A kérdező kommentje:
köszönöm Mindannyiótoknak akik segítettetek ebben az örlődésben! Köszönöm a segítő válaszokat, mert senkivel nem tudom ezeket megbeszélni.
szept. 15. 07:01
 36/50 anonim ***** válasza:
Megértem, én is ugyanígy vagyok, nincs kivel megbeszélnem. Válaszolt azóta, vagy összefutottatok? 30/N
szept. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

Nem írt. Nem is futottunk össze, lehet még egy hétig sem fogunk.

Utána gondoltam hogy végülis ez egy olyan sms volt amire mit válszolsz...

szept. 15. 09:38
 38/50 A kérdező kommentje:

Utólag gondolkodtam, hogy hükye voltam, hogy beoaráztan mert komoly volt amikor legutóbb összefutottunk, nert a következő volt a szitu: ő a járdán jött, én az autó csomagtartójában pakoltam, tehát nem is tudhatta, hogy én egyáltalán odanézek e, a másik, hogy amikor odaért, csak akkor láthatta, hogy én pakolok ott, és nem pl. az anyukám.

Ezek után kiakadtam, hogy miért volt komoly. Ja, és csepergett az eső.

szept. 16. 17:59
 39/50 anonim ***** válasza:
Jött válasz?
szept. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
39: nem, de erre mit lehetne írni..
szept. 16. 19:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!