Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfinak azt mondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak azt mondom amikor összefutunk, hogy "már hiányzott, hogy összefussunk" (régen találkoztunk, és az utcában össze szoktunk futni. Ezzel kifejezem, hogy mint férfi tetszik?

Figyelt kérdés

szept. 13. 12:31
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

És akkor mivan ha beégsz? Mindenki hibázik néha, de a hibáinkból is fejlődünk,tanulunk.

Szerinted én mennyire egtem be mikor a munkatársam elé álltam oda....

De tzdod mit? Én ettől több lettem, te is az leszel.

szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 A kérdező kommentje:

Ez a lépés ebben s helyzetben egy nőtől sok, a férfi felé????

Mert szerintem ő a visszafogottabb nőket szereti. Idősebb. Nem akarok sok lenni.

szept. 14. 15:26
 23/50 A kérdező kommentje:
Ennyi lenne az sms: örültem, hogy összefutottunk. Ez sok lehet? Főleg hogy komoly volt
szept. 14. 15:29
 24/50 anonim ***** válasza:

Bocsi az lemaradt hogy én a faszi voltam a történetben.

Ezzel csak arra akartam utalni, hogy csak azért mert itt most nem merül ki a dolog abba hogy küldöd a jeleket(mintha azok olyan egyértelműek lennének) attól még nem leszel sok. Egy sms szerintem belefér és legalább eltudod engedni a dolgot és nem gondolkozol rajta napokig,hetekig.

szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
Esetleg közösségi oldalon nem ismerősöd?
szept. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
25:nincs fent.
szept. 14. 15:34
 27/50 anonim ***** válasza:
100%
A számát honnan tudod? Tök jó, hogy legalább az megvan:)
szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
Akkor marad az sms. Csak köszönj az sms elején.
szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
Kezdek lehiggadni nem merek írni. Mi van ha a párja rákérdez ha pittyeg a telefon. Eddig biztos, hogy szimpatikus voltam neki, nem szeretném ezt lerombolni ezzel, hogy smst irogatok neki. Mit gondolna.. Miért is örülök hogy összefutottunk...
szept. 14. 15:45
 30/50 anonim ***** válasza:
100%

Párról eddig nem volt szó.


Akkor hagyd is annyiban.

szept. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!