Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfinak azt mondom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak azt mondom amikor összefutunk, hogy "már hiányzott, hogy összefussunk" (régen találkoztunk, és az utcában össze szoktunk futni. Ezzel kifejezem, hogy mint férfi tetszik?

Figyelt kérdés

szept. 13. 12:31
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:

10-es, nem a 4-esre gondolok, hanem a 2-ik hozzászólásomra.


#8 :)

szept. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:

Ahha.

Azért is fura a lepontozás.....


De szerinted ennyiből tényleg le kellene, hogy essen a tantusz?

szept. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
48%

Te.. :)) ha egy "idegennek" mondja az ember, akivel csak össze szokott futni az utcán és néha váltanak 2 szót, akkor nagy valószínűséggel igen. Különben miért mondana ilyeneket?

Ha nem esik le neki, majd lehet továbblépni. S egy bizonyos idő után nyíltan beszélni róla.

szept. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:
Nemrég összefutottunk, de nem mondtam semmit, mert komolyan nézett rám, és komoly arccal köszönt. A ezek után írnék rá egy smst, hogy örültem, hogy összefutottunk, az tolakodó?
szept. 14. 14:59
 15/50 anonim ***** válasza:
Nem kotekedésből, csak kíváncsiságból kérdezem, hogy Te hány éves vagy Kérdező?
szept. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
35, miért? Írjak neki vagy ne, mert beégek?
szept. 14. 15:06
 17/50 anonim ***** válasza:

Jogos a két pont,azt valamiért nem vettem figyelembe, hogy kvázi "idegenek" egymásnak.


Kérdező, ha annyira akarsz tőle bármit is akkor írj neki.

Utána legalább tudni fogod a válaszból hogy mi a helyzet.

Jelen esetben ennyi infóból úgy tűnik te akarod(jobban), néha kockáztatni kell.

szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
Ha leégek nagyon ciki, mert az utcánkban lakik.
szept. 14. 15:15
 19/50 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem, mert én is hasonló típus vagyok, sokat rágódom, mielőtt bármit lépek. Írj nyugodtan, nem fogsz szerintem beégni, hatha elindulna “valami”:) igazabol tényleg magamra ismertem, én 30 vagyok, és így elment mellettem az élet (általában próbáltam lépni, ha tetszett egy pasi, de amikor nekem kellett lépni, ott már “baj” volt, vagyis én nem kellettem neki “eléggé”). Nagyon szomorú egyébként, hogy rengeteg férfit ma nekünk, nőknek kell “felszedni”, es lépni. Nem akarlak megbántani, de ha valamit akarna tőled az a férfi, akkor már keresett volna, megtalálta volna a módját, hogy hosszabb időt eltoltsetek kettesben (sajnos nekem jelenleg is van egy ilyen férfi az életemben, aki tetszik, küldtem neki erről egyértelműnek (számomra) vélt jelzéseket, és semmi sincs továbbra sem. Ha én nem írok, akkor nem keres). Persze, most fogom kapni a férfiaktól a sok bántó kommentet, de sajnos én a 30 évem alatt ezt tapasztaltam (átlagos külsejű, tanult, dolgozó nő vagyok).
szept. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:

19:nagyon köszönöm a biztatást.

Amugy ő foglalt... Viszont eddig mindig olyan mosolygós volt. Most meg az utóbbi 2 alkalommal nem... Nem értem mi változott.

szept. 14. 15:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!