Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos ismerkedéskor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos ismerkedéskor, hogy egy pár tagjainak legyen közös érdeklődése, hobbija?

Figyelt kérdés
szept. 13. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván fontos, különben mit csinálnak együtt, hacsak nem szexpartnerkeresésről van szó.
szept. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem létkérdés, de azért jó, ha van legalább 1-2 közös kapcsolódási pont, hasonló dolgok iránti lelkesedés.

Van aki örül, hogy addig maga lehet v. más társaságban, és van, aki pedig mindent a párjával akar megélni.

szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fontos. Nem is a közös program miatt, hanem hogy legyen kivel beszélni róla.
szept. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a fontos. Van olyan ismerősöm, akinek egyáltalán nem fontos, ő úgy van vele, hogy a hobbijaira ott vannak a barátok, a párja másfajta kielégülésre kell (szexuális, anyagi, ne menjen egyedül ide-oda, ha meghívják vhova). Nekem meg fontos, mert én szeretem a minőségi együtt töltött időt, közös értékes pillanatokat, élményeket.
szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos. Ezek hiányában a kapcsolat már elejétől bukásra van ítélve, csak az a kérdés, hogy meddig húzzák.

N

ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!