Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek bejön az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek bejön az ilyen testalkat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy kigyúrt valaki, amit a paramétereim is elmondanak rólam (183 centi mellé 72 kg vagyok) közel 27 évesen. Ruhában vékony vagyok, semmi extra, egyedül a vállam szélesebb kicsit a csípőmhöz képest, ami talán látható. Ruha nélkül viszont jobban látszik az alakom. A karom, hátam, kicsit a mellizmom, valamint a hasam is kockásnak mondható. A lábam vékony, de a vádlim látszik a bicajozástól, valamint régebben fociztam is.

Hobbi szinten sportolok, meg amúgy is inkább aktív életet élek, de nem a kinézet végett és főleg nem a nők miatt edzek tehát gyúrni nem szeretnék, sem felszedni néhány kilót mielőtt írná valaki, hogy építsek izmot.

Az ilyen alkat vonzó valamelyest, vagy nem elég, átlag kinézet a többi velem egykorúval?



szept. 9. 19:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
27%

Nekem az izmosan vékony a legvonzóbb.

Leginkább csak a férfiak mániája a gyúrás. A nők közelről sem szeretik annyira. Magát a túlgyúrt alakot sem, és azt sem, hogy egy héten 4x a konditeremben van a párjuk, főleg, ha gyerekek is vannak.

És mielőtt jönne valaki, igen, a konditerem szökevények is megtalálják a hasomló stílúsú nőt, de ők nem a nők többsége.

szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
16%

11#


Linkelj már be ide a www.google.com keresőjéből képeket, milyen neked az a vékonyan izmos férfi.

szept. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%
Nem értem...27 év alatt nem sikerült élőben felmérni, hogy bejön e a testalkatod a lányoknak?🫤 komolyan nem értem. Ott a valóság letesztelni erre inkább megkérdezed itt ahol mégcsak nem is látunk
szept. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
76%

12

[link]

szept. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nem sikerült, ugyanis nem megyek oda élőben a nőkhöz azzal a kérdéssel, hogy szerinted jó a testem?

Csajozni nem igazán szoktam, és kimondottan a testemre/alkatomra még egy kósza jelzőt sem kaptam, hogy most jó, vagy rossz.

szept. 10. 07:36
 16/23 anonim válasza:
68%

Szerintem nagyon is vonzó

21l

szept. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
33%

14#


Utcán leszólítana egy hasonló férfi (tegyük fel épp egyedülálló vagy), akkor ha felsőtestre takarva van a karja, nincs tokája, arcra is sovány, az életbe nem mondod meg róla, hogy vékony e, vagy vékony izmos e. Le állnál e vele ismerkedni, ha nem látod mennyire van kisportolva a felsőteste ?

szept. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
15# szóval 27 eves korodra semmi tapasztalatod kapcsolatok terén... hát el kell szomoritsalak de baromira nem a testalkatodon kéne gondolkodnod mert nálad 100% hogy nem ott lesz a gebasz
szept. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Van tapasztalatom, volt már barátnőm.
szept. 10. 09:37
 20/23 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem még mindig. Ha ő nem éreztette veled hogy kívánatos a tested akkor...ahh hagyjuk én ehhez kicsi vagyok😅majd masok megmondják a számok alapján hogy bejössz e nekik
szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!