Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek bejön az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek bejön az ilyen testalkat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy kigyúrt valaki, amit a paramétereim is elmondanak rólam (183 centi mellé 72 kg vagyok) közel 27 évesen. Ruhában vékony vagyok, semmi extra, egyedül a vállam szélesebb kicsit a csípőmhöz képest, ami talán látható. Ruha nélkül viszont jobban látszik az alakom. A karom, hátam, kicsit a mellizmom, valamint a hasam is kockásnak mondható. A lábam vékony, de a vádlim látszik a bicajozástól, valamint régebben fociztam is.

Hobbi szinten sportolok, meg amúgy is inkább aktív életet élek, de nem a kinézet végett és főleg nem a nők miatt edzek tehát gyúrni nem szeretnék, sem felszedni néhány kilót mielőtt írná valaki, hogy építsek izmot.

Az ilyen alkat vonzó valamelyest, vagy nem elég, átlag kinézet a többi velem egykorúval?



szept. 9. 19:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%
Nekem jo sot ha hizol par kilot az semm zavarna 80kgig siman elmehetsz.
szept. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De gondolom az már kicsit előnytelen, ha mondjuk hasra szedném fel és nem tiszta izom volna.
szept. 9. 19:38
 3/23 anonim ***** válasza:
Bejön a csajoknak én is ez vagyok kicsit több kg-ba
szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Akkor te valószínűleg esztétikusabb vagy.
szept. 9. 19:44
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nagyon nem.
szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
29%
Ha mellé jóképű is vagy akkor nem lesz gondod.
szept. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%
Igen, a barátom is hasonló.
szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
Valszeg sok csajnak igen, persze arctól függ. Én erősítek, van rajtam izom, szóval engem szexuálisan egyáltalán nem vonzanak a hozzád hasonló alkatok
szept. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hát, ha van akinek igen, akkor már jó. Nem ez lesz a döntő tényező. Jobb mintha nagyon sovány, vagy éppen túlsúlyos lennék, már csak egészségügyi szempontból is.
szept. 9. 20:18
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
Nekem igen.
szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!