Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok az olyan lányokról, akik plasztikáztatták az orrukat?

Figyelt kérdés
Mert mondjuk túl nagy volt, vagy széles, esetleg görbe. Elítélitek őket miatta? Nekem is lesz műtétem, csak ezért kérdezem
2010. nov. 3. 00:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha már megcsináltad, akkor gondolom nem lesz észrevehető, de én azt mondom, hogy nem ettől leszel csúnya.

Két dolgot tehetsz: VAgy addig változtatsz magadon, amíg el tudod fogadni magad, vagy a külső véleményekre támaszkodsz.

2010. nov. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem.Legalább tesz azért h szép legyen,vagy hogy foglalkozzon a külsejével.

Véletlenül nem te vagy az a lány,nő aki ugyan ilyen orros kérdésnél utánam írt?:):D

2010. nov. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De, pont az a kérdés vette fel bennem az ötletet, hogy ezt megkérdezzem :D
2010. nov. 3. 00:53
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor jól tudtam:P:D..hány éves vagy am?:$:)
2010. nov. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
17
2010. nov. 3. 01:02
 6/8 anonim ***** válasza:
ihh azt hittem idősebb vagy:$:)
2010. nov. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el.Miért ne csináltathatnád meg?Amerikában volt valami tüntetés emiatt,hogy a kampós,nagy orrú zsidó lányok megműttetik az orrukat és így normális emberekkel is össze tudnak majd jönni.

Mondjuk szerintem ezzel sincs baj,mert higítják a fajuk,persze ezt csak érdekességkép írom.

2010. nov. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem addig nincs probléma míg nincs agyonplasztikázva valaki és látszik is szépen. Ha csak ilyen "szépséghibák" miatt csináltatják meg magukat mások, az engem se zavar. (17/L)
2010. nov. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!