Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy szép csinos nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szép csinos nőnek tudod hogy bejössz és szingli vagy akkor mi az oka ha elutasítod?

Figyelt kérdés
Idősebb szingli férfiaktól kérdezem hogy miért utasítanátok el egy feltűnően csinos nőt akinek tudnátok hogy nagyon bejöttök?( a nő természete félénk , aranyos, )
szept. 4. 16:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Félsz, hogy majd nem tudsz megfelelni az elvárásainak. Vagy szimpla önbizalomhiány - "miért is kellenék én egy szép, csinos nőnek".
szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
2-es válaszolóval értek egyet. A leírásod alapján nem az a típus, aki jelzi hogy "nagyon bejön" neki vki. Lehet hogy a kedvességét értetted félre. Én azért nem nyomulnék, mert egy nyers modorú csávó vagyok és tudom, hogy az aranyos nők érzékenységéhez nem elég jók az antennáim. Nem akarnám megbántani.
szept. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!